L, 3.06.2023

KUULSUSEGA KOHTINGUL ⟩ Clicherik ja Mäx: abielu on üle hinnatud ja mehed võivad omavahel suudelda küll!

Facebook Twitter
Comments
Kuulsusega kuhtingul: Clicherik & Mäx
Kuulsusega kuhtingul: Clicherik & Mäx Foto: Konstantin Sednev

Legendaarne räpiduo Clicherik & Mäx ehk «paksukesed» arvavad, et abielu on üle hinnatud ning kihlasõrmuse alla panna kolme kuu palk on ajuvaba. Ka see, et mehed võiksid pidudel sama vabalt suudelda nagu naised, peaks olema poiste meelest normaliseeritud. Eesti kuulsustega pidutsemisest, akneravist põhjustatud meeste hormoonide möllamisest, suhetest ja paljust muust räägime lähemalt juba uues video-podcast'is «Kuulsusega kohtingul». Vaata videot!

Clicheriku ja Mäxi «Käed Üles», «Gaas», «Pargi 6» ja «Maakas» on ühed enimmängitud lood muusikafestivalidel Eestis. Kui pea kuus aastat tagasi said kaks teismelist paksu poissi kokku, tirisid netist tasuta biidi ja tegid sinna sõnad, ei osanud nad oodata, et neid saadab nii suur edu. Pakatava positiivse energiaga suutsid nad pugeda tuhandete muusikaarmastajate südamesse.

17. märtsil andis legendaarne räpiduo välja kauaoodatud singli «Mõtled mu peale», peale mida jäimegi poiste peale mõtlema ning kutsusime nad endaga Kristiine Keskuses asuvasse O'Learyse meelelahutuskeskusesse kohtingule, et teada saada, kes on Clicherik ja Mäx.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles