Tallinnas tähistatakse enneolematu räpipeoga sünnipäeva, kaasa lööb ka Uudo Sepp!

Elu24
Copy
Põhja-Tallinn
Põhja-Tallinn Foto: Avafoto

Räpipundi Põhja-Tallinna juubeli puhul ootab kõiki nende fänne suurejooneline üllatus! Nimelt peetakse koos sõpradega Helitehases maha vägev sünnipäev, kuhu on kutsutud nii Genka kui Uudo Sepp.

Põhja-Tallinn tähistab juubelikontserti enneolematu räpipeoga – kontserdi annavad ka Genka, Arop ja AG. Lisaks astub üles palju külalisi nende seas Uku Suviste, Artjom Savitski, Uudo Sepp, Markus Teeäär (Metsatöll) jpt. Ühtlasi saab lisaks laiendatud koosseisule ja paljudele külalisesinejatele kuulda ja näha ka Lasteekraani Muusikastuudio lastekoori, kellega koos tuleb esitamisele bändi ka igihaljas hitt «Meil on aega veel».

«Oleme väga tänulikud enda peredele, sõpradele, tuttavatele ja eriti meie fännidele,» teatab Jaanus Saks kontserdi eel, «minu jaoks on väga oluline, et saaksime teha selle kontserdiga suure kummarduse inimestele, kes meiega selle kümne aasta jooksul on kaasas käinud. Oleme väga tänulikud enda peredele, sõpradele, tuttavatele ja eriti meie fännidele.»

Külalisena lavale astuv Genka on samuti põnevil. «Kohe alguses sain aru, et see Põhja-Tallinn on ikkagi mingi tõsiseltvõetav värk. Kui tuli välja lugu «Probleem», siis olin väga üllatunud, et neid räppareid oli ikka väga palju mingi 12, siis ma sain aru, et see Põhja-Tallinn on ikkagi mingi tõsiseltvõetav.» 

Küsimusele, miks peaks tulema Helitehasesse juubelikontserdile, vastab Genka järgmiselt: «Põhja-Tallinn on ennast kirjutanud Eesti muusika ajalukku ja see on erakordne võimalus kuulda läbilõiget nende muusikast.»

Koos Põhja-Tallinnaga astub lavale ka räppar AG, kiidab kolleege samuti. «Minu esimene mälestust Põhja-Tallinnast on see, et mingil ajahetkel polnud vahet, mis raadiokanal parasjagu mängis, siis tuli sealt just Põhja-Tallinna muss. »Küsimusele, miks peaks just seda kontserti Helitehasesse vaatama tulema, ütleb AG hoopis nii: «Veits erinevad generatsioonid, veits teistsugune žanr, erinevad artistid toovad kokku erinevaid inimesi – erinevus rikastab.»

Juubelipeol ei astu Põhja-Tallinn lavale aga enda tavalises igapäevases koosseisus vaid nad tõmbavad selga peorüü ja ehivad ennast laiendatud koosseisuga, mis tähendab, et lisaks neile ja külalistele on laval laiendatud bändi koosseis, kuhu kuuluvad paljud erinevad pillimehed, viiulikvartett ja puhkpillitrio.

«Kõiki üllatusi ei tahaks kohe ette lugeda, tule pea meiega koos üks sünnipäevapidu ja vaata ise, mida me veel lavale toome, see kontsert on tõesti igasmõttes ainukordne ja sellisel kujul meid uuesti näha ei saa,» vihjab Põhja-Tallinna laulja Maia.

Põhja-Tallinn lubab vanematele fännidele puhast nostalgiat ja uutele fännidele uut muusikat, sest esitusele tulevad ka nende viimase albumi «C'est la vie» paremik.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles