ENNE JA PÄRAST Ühetoalisest Pärnu korterist sai 1000 euro abil hubane üüripesa

Annaliisa Köss
, reporter-toimetaja
Copy
«Kodud rahaks» korter enne ja pärast värskenduskuuri.
«Kodud rahaks» korter enne ja pärast värskenduskuuri. Foto: «Kodud rahaks» / Kanal 2

Kanal 2 sisustussaade «Kodud rahaks» rõõmustas vaatajaid seekord sisedisaini ideedega suvepealinnast Pärnust. Tuhande euro ja kavalate nippidega mindi appi Stellale ja Stenile nende nukras seisus suvetuba turistimagnetiks vormima.

Pärnu ootab suve ja suvetuba ootas sisustamist! Sel korral võeti appi ka lausa paberitega sisearhitekt Käthriin Lilp, kes on end viimase viie aasta jooksul proovile pannud kümnetes kodudes. Ent kunagi varem ei olnud teda piiranud vaid 1000-eurone eelarve.

Suvetoa omanikud Stella ja Sten on ehitamisest suisa sõltuvuses. Alles hiljuti müüsid nad oma äsja valmis saanud maja, sest ruum uuteks projektideks sai sellel krundil otsa. Nüüd on nad renoveerimas majaosa ja hämmastava kiirusega valmivates tubades jätkub tööd veel õnneks kauaks.

Ja nagu karta oli, ei jõudnud isegi kaks sisekujundajat entusiastlikele koduomanikele ülesandeid ette anda, sest välgukiirusel sai kõik tehtud. Paari Pärnus asuv suvetuba-turismimagnet valmis mõnusas pehmes ja mitmekülgses boho-stiilis mängleva kergusega.

Vaata galeriist, milline oli korter enne ja milline näeb see välja pärast värskenduskuuri:

Saates «Kodud rahaks» tõttavad saatejuht Keili Sükijainen ja sisustusentusiast Merlin Miido appi korteriomanikele, kelle üürikorterid alles ootavad oma tähetundi. Et ajale jalgu jäänud või hoopis olematu disainiga korteritest üllatavalt kenad kodud saaks, on kõige olulisem leida üles kõige kavalamad ja soodsamad nipid.

Uuel hooajal saavad oma korteris sisustusmöllu teha kümme korteriomanikku igast Eesti nurgast. Tuhande euro ja Merlini ideedepagasi kasutamiseks on neil aega kaks nädalat, et avaldada lõpptulemusega muljet nii Keilile kui kohalikku turgu hästi tundvale kinnisvaraeksperdile. Vaid nii saab rahuliku südamega panna üles üürikuulutuse, milles pole häbi üürnikult õiglast hinda küsida, ja tänu üüritulule oma järgmisi unistusi täitma hakata.

Saade «Kodud rahaks» on Kanal 2 eetris kolmapäeviti kell 20.

Tagasi üles