L, 3.06.2023

KUULSUSEGA KOHTINGUL ⟩ Kristina Pärtelpoeg: tõde tuleb alati välja ja mu suu on mind hauda viinud

Facebook Twitter
Comments
«Kuulsusega kohtingul»: Saatekülaline Kristina Pärtelpoeg ja saatejuht Aleksandra Jürman. Koidu82 resto.
«Kuulsusega kohtingul»: Saatekülaline Kristina Pärtelpoeg ja saatejuht Aleksandra Jürman. Koidu82 resto. Foto: Taavi Sepp

Alati aus ja avameelne raadiohääl, suunamudija ja mänedžer Kristina Pärtelpoeg jagab video-podcast'is «Kuulsusega kohtingul», mis põhjusel otsustas ta lahutuse sisse anda, kas tegelikult on veel võimalus, et ta jääb enda lapse isaga kokku, millised on tema praegused suurimad skandaalid teiste staaridega ning kuidas ka talle kunagi kuulsus pähe hakkas. Vaata videot!

Seekordses avameelses «Kuulsusega kohtingul» video-podcast'is külastasime Kristina Pärtelpojaga Uues Maailmas asuvat hubast Koidu82 restorani, kus kostitati meid kergete ampsude ja külmade kokteilidega.

Uurides, millal Kristina viimati kohtingul käis, üllatas naine, et tegi seda eelmisel nädalal. Ja üldse mitte uue mehega, vaid oma lapse isa ja abikaasa Siimuga. Alles mõni kuu tagasi teatas Kristina sotsiaalmeedias, et tema ja Siim lahutavad. Tänaseks ei ole paar pabereid veel siiski sisse andnud ning ka tüliga ei ole lahku mindud. 

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles