E, 5.06.2023

Heategevuse eestvedaja meenutab kohutavaid mälestusi lapsepõlvest: olin lehmaketiga koerakuudi küljes ja pidin haukuma

Merilyn Närep
, päevatoimetaja
Facebook Twitter
Comments
Pilt on illustreeriv
Pilt on illustreeriv Foto: shutterstock.com

«Stuudio» saates käis abielupaar, kelle elus on pealtnäha kõik hästi, kuid paraku on olnud Aivar Reinmetsa lapsepõlv jõhker ja täis vägivalda. «Meil oli talumaja juures koerakuut ja isa pani mind sinna ketti. Kui külaline tuli, pidin haukuma,» meenutab Aivar.

«Kui ma lapsepõlve meenutan, siis see oli väga hull. Seal on väga valusad mälestused ja midagi kestab ka tänaseni,» lausus Aivar intervjuu alguses. Ta on oma lapsepõlvest jaganud lugusid, kuidas peksa saamine oli igapäevane asi.

Kui Aivar soovis kodust ära joosta, siis vanemad sidusid ta lehmaketiga õunapuu külge. «Oli ka selliseid olukordi, kus sain minna kodust viis kilomeetrit eemale, kuid siis isa sai mind kätte ja viis koju. Meil oli talumaja juures koerakuut ja isa pani mind sinna ketti. Kui külaline tuli, pidin haukuma ja kui seda ei teinud, sain voolikuga,» meenutas Aivar võikaid mälestusi.

Tänu abikaasa Riina toele on Aivar oma eelmisele elule selja keeranud. «Me kohtusime minu onu juures ja sealt hakkas pall veerema ning siis ta kolis minu juurde,» meenutab Riina. Tänaseks on paar algatanud ettevõtmise «Märka, hooli ja aita», millega pakutakse teistele raskel hetkel abi.

Vaata emotsionaalset intervjuud lähemalt videost.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles