L, 3.06.2023

Kristina Pärtelpoeg iluoperatsioonist: kui ma sealt opilt tulin, vaatasin järsku, et issand...

Elu24
Facebook Twitter
Comments
Sisulooja Kristina Pärtelpoeg.
Sisulooja Kristina Pärtelpoeg. Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

«Mul olid nagu liiga suured. Ma tahtsin, et nad oleksid väiksemad,» rääkis endine raadiohääl ja sisulooja Kristina Pärtelpoeg rinnavähenduse operatsioonist.

«Ma olin vist mingi 13, kui mul tulid juba normid melonid ette, sellest saadik need lihtsalt kasvasid,» avaldas sisulooja Kristina Pärtelpoeg taskuhäälingus «BITCH». 

«Terve elu rääkisid klassiõed, et anna pool oma tissi mulle,» meenutas Kristina. «Ma üldse ei tahtnud seda suurt rinda!»

Mõned aastat tagasi käis ta rinnavähenduse lõikusel. 

«Mul olid nagu liiga suured. Ma tahtsin, et nad oleksid väiksemad ja veidike nagu ülespoole. Et nibu ei vaataks varbaid, vaid ülespoole,» selgitas ta, lisades, et suurte rindade tõttu kannatas ta pidevalt seljavalude all. 

Rääkides operatsiooni maksumusest, nentis Kristina, et õnneks ta seda omast taskust maksma ei pidanud. «Ma sain haigekassaga, kuna see ei läinud iluprotseduuri alla. Säästsin 4000 eurot ka!» 

Kristina nentis, et kuigi seljavaludest oli ta kohe pärast operatsiooni vaba, oli esialgu vastu vaadanud pilt võõras. «Ma mäletan, et kui ma sealt opilt ära tulin, siis ma järsku vaatasin, et issand, mul on nii väike rind, ja ma ehmatasin korra ära,» kirjeldas ta oma esimesi emotsioone. «Hiljem sain aru, et mulle ikka väga meeldib. Pärast operatsiooni mõtlesin, et kas niimoodi elavadki päris inimesed, et selg ei valuta... Mul alaselg kogu aeg valutas.» 

Kuula täispikka podcasti SIIT

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles