R, 9.06.2023

KUULSUSEGA KOHTINGUL ⟩ Epp Kärsin: armukestele peaksid kõik olema väga tänulikud!

Facebook Twitter
Comments
Saate «Kuulsusega kohtingul» salvestus. Saatekülaline Epp Kärsin. Saatejuht on Aleksandra Jürman.
Saate «Kuulsusega kohtingul» salvestus. Saatekülaline Epp Kärsin. Saatejuht on Aleksandra Jürman. Foto: Konstantin Sednev

«Kes on öelnud seda, et naised, kes armastavad seksi, on litsid? See tuleb meestelt endilt. Aga missugune mees tahab seksida nunnaga, kes ütleb, et «kus sa paned, võta ära, sinna küll ei saa, lase kohe tuli kustu, kohe tekk peale tagasi.» Sellel mehel endal kukub erektsioon selle peale ära!» Naudingute koolitaja Epp Kärsin räägib seksist, suhetest ja kõigest sellest, mida tänapäeval tabudeks peetakse ning kuidas ühiskonna surve all siiski iseendaks jääda ja täita enda suurimad unistused. Vaata videot!

Seekordses «Kuulsusega kohtingul» video-podcast'is viisime endaga kohtingule Eesti edukaima naudingute koolitaja Epp Kärsini. Istusime maha Telliskivis asuvas Fono baaris, kus saime talle kokteilide asemel pakkuda hoopis mockteile, sest naine joob alkoholi väga harva. Epu sõnul ei ole alkohol teda kunagi kõnetanud. «Kõik arvavad, et ma joon šampust. Ei, ma joon ainult viina,» räägib Epp, kes mõni kord siiski pitsi viina võtab. Enese lõõgastamiseks on Epul aga hoopis teistsugused naudingute viisid.

Saate «Kuulsusega kohtingul» salvestus. Epp Kärsin.
Saate «Kuulsusega kohtingul» salvestus. Epp Kärsin. Foto: Konstantin Sednev
Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles