K, 29.03.2023

Jõhkra koerarünnaku ohvriks langenud Sandra räägib oma loo

Elu24
Jõhkra koerarünnaku ohvriks langenud Sandra räägib oma loo
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments 4
Koerarünnaku ohvriks langenud Sandra räägib Kanal 2 «Südamesoovis» oma loo.
Koerarünnaku ohvriks langenud Sandra räägib Kanal 2 «Südamesoovis» oma loo. Foto: Erakogu

Täna on Kanal 2 saates «Südamesoov» koerte rünnakust vaevu eluga pääsenud Sandra, kellega juhtunu šokeeris tervet Eestit. Möödunud aasta lõpus oli noor Põltsamaa naine oma koduhoovis, kui kaks võõrast koera ründasid teda nii jõhkralt, et ta elutee oleks peaaegu lõppenud.

Oma lugu «Südamesoovis» rääkides loodab Sandra, et paneb kõiki mõtlema: kas oma lemmikloomade eest vastutamisega on Eestis ikka kõik korras?

Eelmise aasta novembris oli Sandra oma armsa vanematekodu õuel, kui sattus kahe koera jõhkra rünnaku ohvriks. Samade loomadega oli ümbruskonnas varemgi probleeme olnud, kuid seni ei olnud tõendeid nende pahategude varalise kahju tekitamise kohta ja seaduslikult polnud võimalust korduvalt perekonda kimbutanud loomadega midagi ette võtta.

Sandra pääses vaid tänu õnnelike juhuste jadale, kuid saatuslikku päeva jäävad igaveseks meenutama sügavad armid, vigastused ja valu.

Hooleta jäänud koerte kallaletungidest on viimasel ajal Eestis üha rohkem kuulda olnud, kuid Sandra lugu on ilmselt üks karmimaid. Kaks koera vigastasid tugevalt naise käsi ja jalgu ning ründasid eriti karmilt pead, nii et Sandra kaotas kõrva ja suure tüki peanahka.

Vigastustest paranemine ja spetsiifiline ravi võivad võtta aastaid ning praegu ei oska ükski arst öelda, millised on täpselt võimalused või hind, et noor naine saaks taas täisväärtuslikku ja valuta elu elada.

«Südamesoov» on Kanal 2 eetris täna kell 20.00, kohe pärast «Reporterit».

Märksõnad
Tagasi üles