L, 25.03.2023

KUULSUSEGA KOHTINGUL ⟩ Merilin Mälk avameelselt viimase suhte lõppemisest: mul oli nii piinlik

Aleksandra Jürman
, Elu24 Reporter
Merilin Mälk avameelselt viimase suhte lõppemisest: mul oli nii piinlik
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments 1
«Kuulsusega kohtingul» salvestus Faehlmanni kohvikus. Saatekülaline Merilin Mälk ja saatejuht Aleksandra Jürman.
«Kuulsusega kohtingul» salvestus Faehlmanni kohvikus. Saatekülaline Merilin Mälk ja saatejuht Aleksandra Jürman. Foto: Taavi Sepp

«Minu jaoks oli see trauma ja kõik oma traumad ma unustan ära.» 22-aastane lauljanna Merilin Mälk jagab avameelselt, kuidas aastatetagused koolikiusamised, avalik lahkuminek ja eelnevatest suhetest tekkinud traumad teda mõjutanud on ning miks tal on täna väga raske kellegagi sõbrannaks saada. Vaata videot!

Seekordses «Kuulsusega kohtingul» video-podcast'is viisime endaga Faehlmanni restorani noore lauljatari Merilin Mälgu, kes üllatas juba esimesi ampse võttes, et on viimasel ajal juurde võtnud. «Lausa kaks kilo,» naerab ta. «Kui mind on nii vähe, siis see on minu jaoks palju,» sõnab vaid 154 cm pikkune Merilin, kes enda sõnul tegelikult kaalust ei hooli.

Tema arvates võis kaal tõusta seetõttu, et jättis hiljuti suitsetamise maha. «Läks paljuks minu jaoks. Peaaegu kolm aastat konstantselt tegin seda vastikut e-sigaretti ja ühekordseid ka veel! Selle peale kulus tohutult raha,» tunnistab lauljatar, kes on uhke, et on enda sõltuvuse käsile võtnud.

Märksõnad
Tagasi üles