R, 9.06.2023

ŠOKEERIV PAUK ⟩ Merlin Miido suusareis lõppes ratastoolis: vasak käsi ja vasak jalg on läinud

Elu24
Facebook Twitter
Comments
Merlin Miido
Merlin Miido Foto: Elu24 kollaaž/Merlin Miido Instagram

«Arstid ütlesid, et pean kiiresti tagasi saama, kuna vajan ilmselt operatsiooni,» räägib Merlin Miido pisarsilmi enda Instagrami kontol. Suusamäel õnnetult kukkunud Merlin murdis nii põlve kui rangluu. «Kindlustus organiseerib minu eest transporti tagasi koju,» sõnas ta esmaspäeva hommikul.

Sisustusekspert Merlin Miido jagas nädalavahetusel Instagramis, et tema Andorra suusareis sai šokeeriva lõpu.

«Ma arvan, et mu suusareis lõppes kiiremini, kui ta algas,» sõnas Merlin pisarsilmi. «Seal selja taga on mingi 20–30 meetrit laskumist ja ma arvan, et ma murdsin enda rangluu,» ütles ta tugevalt ohates. «Kellel neid suuski on vaja...»

Hetk hiljem selgitas Merlin, et ei mõista siiani, kuidas ta olematu hoo pealt niivõrd õnnetult kukkus. «Ma ei saagi aru, kuidas. Suusakant jäi valli taha kinni ja ma tundsin, et põlv käis välja ja kohe kukkusin sama õla peale. Ma kuulsin raksu, reaalne kõva krõks käis,» meenutas ta. Merlini sõnul ootas ta mäel ligi kümme minutit, kuniks sõbrad appi tulid ja ta kelgu abil mäest alla aitasid. «Kelgu peale ronides sain aru, et põlv on ka pekkis.»

Merlin Miido
Merlin Miido Foto: Kuvatõmmis Instagramist

Röntgen tuvastas Merlinil nii rangluu- kui põlvevigastuse. «Rangluu on pooleks, paigast ära, põlves on murd.»

Nüüd käib asjaajamine kindlustusega. «Et kuidas ma siit tagasi saan... Arstid ütlesid, et pean kiiresti tagasi saama, kuna vajan ilmselt operatsiooni. Ma olen invaliid, vasak käsi ja vasak jalg on läinud, ma ei saa liikuda, ma olen ratastoolis,» sõnas Merlin, pisarad mööda põske alla voolamas. «Mul pole muud teha, kui lugeda e-kirju, mis ajavad nutma.»

Esmaspäeval sõnas Merlin, et viibib endiselt Andorras. «Püüan nii vähe kui võimalik liikuda. Valuvaigistid hoiavad liikumatult suurema valu ära. Enesetunne on kehv ja uimane, aga mu eest hoolitsetakse nii hästi,» nentis Merlin. «Kindlustus organiseerib minu eest transporti tagasi koju,» lisas ta.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles