N, 28.09.2023

KA SINA? ⟩ Need 3 sodiaagimärki oskavad kõige paremini andestada

Margit Korbe
, astroloog
Facebook
Comments
Foto: Shutterstock

Tõelise andestamise kogemus on kõikidele ühtmoodi tervendav ja vajalik, kuid mõned inimesed oskavad seda loomulikult paremini kui teised. Need kolm sodiaagimärki võivad sellel teemal teistele midagi väga olulist õpetada. Kas Sina kuulud ka nende hulka?

Selleks, et elu voolaks ja suhted toimiksid hästi, on oluline õppida ära andestamise kunst. Oskus andestada tõstab inimese probleemidest kõrgemale ja aitab säilitada sisemist puhtust. Samuti annab andestamine partneritele võimaluse oma vigu parandada ja enda paremaid külgi arendada. Loomulikult ei tohiks andestada iseenda heaolu, tervise ja meelerahu arvelt. Ent andestamine, mis tuleb südamest küpse otsusena, on kuldaväärt. See on tervendav nii endale kui ka lähedastele.

Sodiaagiringis on mõned tähemärgid teistele selles kunstis eeskujuks. Just nemad mõistavad andestamise sügavamat vajalikkust ja tähendust ning oskavad seda ka graatsiliselt teha. Tõeline andestamine tähendab, et vanu vigu enam meelde ei tuletata ning suhtlemine toimub empaatilisemal tasandil. Järgmised kolm sodiaagimärki on ühed selle ala meistrid.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles