K, 29.03.2023

KUULSUSEGA KOHTINGUL ⟩ Kristel Aaslaid enesevigastamisest: ma ei vaadanud mõnda aega üldse peeglisse, sest ma vihkasin seda, mis vastu vaatas

Aleksandra Jürman
, Elu24 Reporter
Kristel Aaslaid enesevigastamisest: ma ei vaadanud mõnda aega üldse peeglisse, sest ma vihkasin seda, mis vastu vaatas
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments 3
Kristel Aaslaid
Kristel Aaslaid Foto: Taavi Sepp

«Ma ei saanud lõigata ennast paremaks inimeseks enda silmis. Ja mitte keegi ei saa.» Muusik Kristel Aaslaid jagas video-podcast'is «Kuulsusega kohtingul» enda nooruspõlve kõige raskemat aega, kuidas ta sellest välja tuli ning mis viisidel ta murrab käitumismustreid, mis paarisuhetes pingeid tekitavad. Vaata täispikka videot!

Kristel Aaslaid (33) on naine, keda võib nimetada multitalendiks. Teda saab näha näitlemas teleekraanidel, kogeda õhtut tema juhtimise all või kuulata tema loodud muusikat raadiost hommikuti tööle sõites. Seriaalist «Padjaklubi» tuntuks saanud Kristel on andekas kõiges, mida teeb. 

Viisime muusiku hilisele hommikusöögile PÄRIS restorani, et uurida, milline oli tema lapsepõlv, mis tunne on olla suhtes koomikuga ning kuidas murda käitumismustreid, mida me aastaid endaga kaasas kandnud oleme ning mis nüüd meie suhetes välja tulevad.

Märksõnad
Tagasi üles