R, 9.06.2023

KARJÄÄRI SUURIM SÕU ⟩ NOËP annab A. Le Coq Arenal enneolematu kontserdi: selle kontserdi missioon on näidata lätlastele, et...

Elu24 muusikatoimetus
Facebook Twitter
Comments
30.12.2021, Tallinn. Raadio 2 Aastahitt 2021.
30.12.2021, Tallinn. Raadio 2 Aastahitt 2021. Foto: Konstantin Sednev/Postimees Grupp

Äsja uue albumi «Move Your Feet» avaldanud NOËP annab 19. augustil A. Le Coq Arenal viimase kolmekümne aasta suurima kodumaise artisti kontserdi Eestis.

Neli Eesti muusikaauhinda noppinud NOËP ehk Andres Kõpper avaldas äsja uue albumi «Move Your Feet», ent ees on ootamas midagi veel suuremat.

19. augustil hõivab NOËP koos teiste muusikute ja külalisesinejatega Tallinnas asuva A. Le Coqi staadioni, tuues lavale enda senise karjääri suurima sõu.

«Selle kontserdi missioon on näidata lätlastele, et ka meil saab teha staadionikontserte,» naljatles muusik, «see on tegelikult üks impulssidest küll, miks mõte staadioni suunas liikuma üldse hakkas.»

Nimelt käis NOËP Läti muusikaauhindade jagamisel esinemas ja jututeemaks tulid ka staadionikontserdid. «See pani mõtlema, et oleks aus meil selline komme käima tõmmata. Selle pluss on see, et staadionil saab teha suuremat ja vägevamat show’d kui kuskil mujal. See tuleb suurim kontsert, mis Eestis viimase kolmekümne aasta jooksul kodumaise artisti poolt tehtud on,» lubab NOËP.

NOËP
NOËP Foto: EVE NAABER

19. augusti staadionikontsert on ühtlasi ainus NOËPi avalik kontsert sel aastal. NOËPiga koos astuvad lavale nii kodu- kui ka välismaised üllatusartistid. Esitusele tuleb nii varajast loomingut kui ka seni avaldamata lugusid.

«Mul oli kord vestlus muusikust sõbraga goosebumps'i ehk kananaha teemal ning sellest, et muusika on üks väheseid asju, mis seda esile kutsub. Kontserdi eesmärk (lisaks endi lätlastele tõestamisele) saabki olema kananaha ihule toomine, ja seda kõige positiivsemas võtmes,» lisas NOËP.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles