L, 10.06.2023

PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 14. veebruar: Ambur peab reeglitest kinni pidama, Kaladel on hea päev armastuse avaldamiseks

Facebook Twitter
Comments
Pilt on illustreeriv.
Pilt on illustreeriv. Foto: IMAGO/Bernd März

Tegusat teisipäeva!

JÄÄR

Sulle tundub, et tead, kuidas maailma muuta, tunned endal selleks ka piisavalt jõudu olevat. Ära ennast üle hinda!

SÕNN

Vaimne töö on väsitav, meeled on hajevil ja raske on süveneda. Paremini istub füüsiline tegevus, eriti aktiivne liikumine värskes õhus.

KAKSIKUD

Märkad enda ümber esmajoones positiivset. Tõsi, silmanurgast näed siiski ka seda, mis pole nii hästi, aga püüad sellest mööda vaadata.

VÄHK

Pigem köidab sind elu lõbusam pool. Naudid seltskondlikku suhtlust, naljaviskamist ja flirti. Kiusatustele ei proovigi sa vastu panna.

LÕVI

Armastus on elus kõige tähtsam, muud teemad on tagaplaanil. Oled tundlik ja hingeline, võid tunda end kui seitsmendas taevas.

NEITSI

Oled tubli organisaator, suudad ennast maksma panna ja suunata ka teiste tegevust just nii, nagu sinu arvates on kõige parem.

KAALUD

Armsama soovid on sulle tähtsamad kui iseenda vajadused. Oled valmis palju andma vaid selleks, et teine ennast õnnelikuna tunneks.

SKORPION

Sõbrapäeva tingel-tangel muudab sinu hinge hellaks. Sul on kange tahtmine oma tundeid väga romantilisel viisil väljendada.

AMBUR

Pead reeglitest kinni pidama. Isegi esmapilgul süütuna tunduvast piiride ületamisest võib välja kasvada paras pahandus.

KALJUKITS

Kõik sõltub sellest, kuivõrd realistlikult suudad oma võimeid hinnata ja kui targasti olemasolevad võimalused ära kasutad.

VEEVALAJA

Võimalik, et omal ajal ei käitunud sa sarnases olukorras kõige õigemini, nüüd annab saatus sulle võimaluse oma kunagised vead parandada.

KALAD

Sulle näib, et õhus on ohtralt romantikat. Oled osav oma tundeid nii sõnade kui ka tegudega väljendama. Hea päev armastuse avaldamiseks.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles