N, 23.03.2023

Hoiatus!

Järgnevad kujutised võivad olla häiriva sisuga. Kas soovid jätkata?
Jah Ei

ELUTINGIMUSED HULLEMAD KUI LOOMAL ⟩ «Ta nuttis, miks me oleme ta küll sinna jätnud.» Värska südamekodus hoole all olnud Aavost oli vähem kui aastaga alles vaid luu ja nahk

Heveli Tuisk
, REPORTER- TOIMETAJA
«Ta nuttis, miks me oleme ta küll sinna jätnud.» Värska südamekodus hoole all olnud Aavost oli vähem kui aastaga alles vaid luu ja nahk
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments 16
Avo Värska südamekodus.
Avo Värska südamekodus. Foto: Kuvatõmmis Kuuuurijast

«Ära jäta mind enam siia, ma ei taha enam sinna majja tagasi minna,» oli pisarais Aavo rääkinud õetütar Gunneliile, kelle sõnul hoiti tema onu Värska südamekodus lausa näljas. Vaatepilt oli šokeeriv isegi Katrin Lustile, kes ei suutnud pisaraid tagasi hoida.

Esmaspäeval eetris olnud «Kuuuurija» tõi televaataja ette õõvastavad kaadrid Värska südamekodus toimuvast, kus vaid 63-aastane Aavo, kes oli enne täis elujõudu ja teotahet, muutus hooldekodus täielikuks skeletiks.

Lähedased väidavad, et neile tuli Aavo hooldekodus elamine üllatusena. «Sain sellest teada oma ema käest,» sõnas Gunnelii. Kanepi valla sotsiaalosakonna juhataja Terje Lihtsa väidab aga vastupidist ning Aavo olevat hooldekodusse paigutatud mehe enda nõusolekul ja soovil.

Märksõnad
Tagasi üles