Karl-Erik Taukar kallima rasedusest: me oleks tegelikult venitanud selle uudisega veel pikalt, aga...

Elu24
Copy
Kerli Kivilaan ja Karl-Erik Taukar
Kerli Kivilaan ja Karl-Erik Taukar Foto: Raul Mee/mollusk Media/Raul Mee/mollusk Media

«Me mõtlesimegi, et läheme vaikselt kuskile pansionaati elama, vaikselt ootame ära kõik ja siis tuleme suure üllatusega,» ütles muusik Karl-Erik Taukar, kes ootab elukaaslase Kerli Kivilaanega pisiperet.

Jaanuari lõpus tuli ilmsiks, et Karl-Erik Taukar ja Kerli Kivilaan ootavad perelisa.

Kolmapäeva hommikul Sky Plusi raadios käinud Taukar avaldas, et uus ilmakodanik sünnib kevadel.

«Me oleks tegelikult venitanud selle uudisega veel pikalt, aga... Me mõtlesimegi, et läheme vaikselt kuskile pansionaati elama, vaikselt ootame ära kõik ja siis tuleme suure üllatusega,» nentis Taukar, rääkides lapseootuse avalikustamisest. «Aga telefon hakkas hirmus palju helisema. Saladus ei kandnud ja uudis imbus kuidagi oluliste meediategelasteni,» ütles ta.

Muusik möönis, et ega beebiootust ei olekski lõpuni saanud varjata. «Selles mõttes, et Kerli tahab ka normaalselt trennis käia. Kuigi, noh, Selveris saaks mõne suurema hõlstiga käia, aga trennis jääks vahele,» muigas Taukar. «Ta ütles, et seal on pilgud kõige põletavamad... Nüüd on hea vaba olla.»

Paar on koos olnud üle kaheksa aasta.

Lauljad viis teineteiseni armastus muusika vastu ajal, kui Kivilaan veel Põhja-Tallinna solistina lavasid vallutas. Bändiga liitus lauljatar 2013. aasta mais peale endise solisti Maia Vahtramäe lahkumist. Kolm aastat kestnud koostöö Põhja-Tallinnaga jõudis lõpule 2016. aastal. Peale seda pürgis Kivilaan 2019. aastal Eurovisioonile looga «Cold love».

Taukar sai tuntuks talendisaate «Eesti otsib superstaari» viiendast hooajast. 2017. aastal tunnistas ta, et kuigi tal on olnud silmapiiril mitmeid Maarjamaa kaunitare, siis oli Kivilaan just see, kes jalust nõrgaks võttis ning kellesse ta armus esimesest silmapilgust.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles