K, 6.12.2023

ARMSAD FOTOD ⟩ Grete Griffin tõi ilmale kolmanda tütre: 2023. aasta algas uskumatult

Merilyn Närep
, päevatoimetaja
Copy
Grete Griffin
Grete Griffin Foto: Twitter/@RGIII

USA profisportlase Robert Griffin IIIga abielus olev Eesti seitsmevõistleja Grete Griffin teatab ühismeedias kolmanda pisitütre sünnist.

«Gia Griffin💖 2023. aasta algas uskumatult,» kirjutab Grete Griffin ühismeedias ja teatab, et on toonud ilmale kolmanda lapse. Lisaks on naine jõudnud tütrele eraldi Instagrami konto teha – nagu ka kahe eelmise lapsega.

Augusti algul viibis Grete perega kodumaal, kuhu tuli isa ja õe sünnipäeva tähistama. Toona ühismeediasse postitatud videoklipist sai näha, et suures pereringis tehti teatavaks beebi sugu.

Roosadest plahvatustest sai järeldada ainult üht – tegemist on taas tüdrukuga ning Grete tütred saavad endale pisikese õe. «Milline imeline võimalus kasvatada tugevaid, ilusaid ja tarkasid väikeseid tüdrukuid, kellest sirguvad imelised naised! Professionaalsed tüdrukute vanemad!» lisas Grete postitusele.

Ühendriikides Florida osariigis elav ja ameeriklasega abielus olev Eesti seitsmevõistleja Grete Griffin jagas juulis Instagramis uudist, et ootab kolmandat last.

«SUUR FINAAL! Olen lapseootel kolmanda beebiga ja meist saab peagi kuueliikmeline pere! Nii palju armastust, et mu süda võib plahvatada! Mis te arvate, kas see on poiss või tüdruk?» kirjutas Grete enda Instagrami postituses.

Türilt pärit Grete Griffin läks 2012. aastal USAsse õppima ja tutvus seal oma tulevase abikaasa, Ameerika jalgpalli profiliiga (NFL) mängija Robert Griffin IIIga. Paar abiellus 2018. aastal ja nende peres kasvab lisaks vastsündinule kaks tütart: 2017. aastal sündinud Gloria ning 2019. aasta septembris sündinud Gameya.

Robertil on oma esimesest abielust ka 2015. aasta mais sündinud tütar, kellega sportlane saab hästi läbi.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles