T, 31.01.2023

KLÕPS ⟩ Detsembris emaks saanud lauljatar Kéa jagas armsat fotot koos pisitütrega

Elu24
Detsembris emaks saanud lauljatar Kéa jagas armsat fotot koos pisitütrega
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments 1
Ketter Orav
Ketter Orav Foto: Madis Sinivee

6. detsembril emaks saanud lauljatar Kéa avaldas Instagramis esimese foto koos pisitütrega.  

«Meie armas Amburi-tüdruk saabus iseloomukalt siia maailma teisipäeval 06.12.2022 kell 22.33 erakorralise keisriga,» teatas lauljatar Kéa ehk Ketter Orav nädal pärast tütre sündi ühismeedias.

«Pupsiku, issi ja emmega on kõik väga hästi! Pole sõnu kirjeldamaks seda erilist, juba kohe kogetud eelmist nädalat,» lisas ta.

Nüüd, ligi kaks kuud hiljem jagab Kéa Instagramis koos pisitütrega klõpsatud fotot. «Meie armastuse mullis,» kirjutas ta jäädvustuse pealkirjaks.

Lapseootusest teatas lauljatar juuli lõpus. «Ei jõua ära oodata uue elu algust! See aasta on juba totaalselt täidetud armastusega... kallis laps – niii-niii tänulik, et valisid meid!! Me anname endast parima,» kirjutas lauljatar Instagramis, jagades klõpsu elukaaslase embuses.

«Ma vist olen olnud eelnevalt täiesti südametu, sest pole oma elu jooksul kokku ka nii palju pisardanud kui selle lapseootuse jooksul,» tunnistas ta.

Kare Kauksi muusikust tütar Ketter Orav on osalenud nii saates «Eesti otsib superstaari» kui pääsenud 2016. aastal «Eesti laulu» finaali looga «Lonely Boy». 2021. aastal oli ta samal konkursil looga «Hypnotized» üks poolfinalistidest.

Märksõnad
Tagasi üles