T, 21.03.2023

Jeremy Renneri seisund on seni avaldatust tegelikult hullem

Heveli Tuisk
, REPORTER- TOIMETAJA
Jeremy Renneri seisund on seni avaldatust tegelikult hullem
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments 1
Jeremy Renner
Jeremy Renner Foto: MARIO ANZUONI/ Scanpix

Marveli filmide staar, Hollywoodi näitleja Jeremy Renner sai 1. jaanuaril Nevadas lumekoristuse ajal juhtunud õnnetuses rindkere- ja jalavigastusi. Lähedaste sõnul on tema tegelik seisund palju hullem võrreldes sellega, mida avalikkusele on seni räägitud.

Washoe maakonna politsei teatas aasta alguses, et Renner sattus õnnetusse Renos Mount Rose'i maantee piirkonnas ja nad reageerisid kiiresti.

Politseinikud leidsid Renneri vigastatuna ja viisid ta piirkonnahaiglasse. Lisati, et näitleja oli ainus õnnetuses osalenud inimene.

Mõni päev pärast õnnetust selgus, et näitleja sai tõsiselt vigastada, kuna läks kedagi abistama, vahendab Indiana Express. Mäel autoga lumme kinni jäänud inimesele appi läinud Renner oli õnnetuse ajal kaine. «See oli traagiline õnnetus. Ta on hea naaber ja aitas teid lahti lükata,» teatasid ametivõimud ja viitasid sellele, et Renner kasutas lumesahka.

Paari päeva möödudes tundsid fännid kergendust, nähes 51-aastast Rennerit, kes oli piisavalt hea tervise juures, et jagada haiglavoodis tehtud pilti. «Tänan kõiki lahkete sõnade eest,» kirjutas näitleja ühismeedias. «Olen praegu liiga sodiks, et trükkida. Aga saadan kõigile armastust.»

RadarOnline'i sõnul on mehe olukorra pärast põhjust aga palju rohkem muret tunda, kui paistab. «Jeremy teab, et ta peaaegu suri seal väljas,» rääkis näitleja sõber väljaandele. «Jeremy rindkere sai paremalt poolt tugevalt muljuda ja rindkere ülaosa on veelgi hullemas seisundis. Lisaks oli tal tugevalt veritsev peavigastus ning jalahaav,» lisas sõber.

Teine allikas paljastas, et näitleja rindkerekahjustus oli olnud nii tõsine, et kogu rindkere tuli rekonstrueerida ning Renneri paranemine võib võtta lausa kaks aastat. «Seni on talle tehtud kaks operatsiooni ning tõenäoliselt võib jalg vajada veel operatsiooni. Siiani on arstid operatsioone proovinud teha väikeste vahedega, et Jeremy keha saaks võimalikult palju ise paranemisprotsessiga tegeleda,» sõnab lähedane, kes usub, et Renner on tugev võitleja ning tuleb sellest kõigest kenasti välja.

Märksõnad
Tagasi üles