R, 3.02.2023

16. jaanuar: Sõnn on seikluslikul lainel, Veevalajat hoiavad elevil armuasjad

16. jaanuar: Sõnn on seikluslikul lainel, Veevalajat hoiavad elevil armuasjad
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Shutterstock

Elavat esmaspäeva!

JÄÄR

Usalda iseennast, kuula oma sisetunnet. Hoidu kellegi teise soovituste ajel tegutsemast. Keegi ei tea sinust paremini, mida sa tegema peaksid.

SÕNN

Oled seikluslikul lainel. Juhuslikud kohtumised võivad viia väga põneva jutuajamise või meelierutava flirtimiseni.

KAKSIKUD

Sinu tegevust võivad mõjutada alateadlikud impulsid, mis muudavad sind ebakindlaks. Püsi tänases päevas, ära kaldu minevikule mõtlema.

VÄHK

Püsi selliste tegevuste juures, milles tunned end koduselt ja kindlalt. Uute asjade proovimiseks või reisi alustamiseks pole parim hetk.

LÕVI

Alati ei ole vaja kõike sügavuti analüüsida. Püsi argipäevaste asjaajamiste juures, ole toeks oma lastele. Võta nendega koos olemiseks aega.

NEITSI

Tuleb vältida üle pingutamist või oma tervisele muul moel liiga tegemist. Sa ei pea kellelegi oma tugevust tõestama.

KAALUD

Kannatlikkust on sul palju vaja, eriti juhul, kui oled lapsevanema rollis. See, kuivõrd enesekindlalt lapsed end tunnevad, on sinu teha.

SKORPION

Küllap on koduses majapidamises asju, mis on vaja kohe korda ajada. Võimalik, et sul tuleb lähedastele emotsionaalset tuge pakkuda. 

AMBUR

Täna võib sinuni jõuda igasuguseid kummalisi kuulujutte. Tähtis on vaid see, et sa ei jääks midagi liiga kergesti uskuma.

KALJUKITS

Ehkki võid tunda soovi mingeid rahalisi tehinguid ette võtta, oleks parem materiaalse riski peale mitte välja minna.

VEEVALAJA

Armuasjad hoiavad sind elevil. Ka keset argiseid askeldusi lisavad huvitavad kohtumised ja ootamatud komplimendid elule vürtsi.

KALAD

Kui pead tööl vanu asju lõpetama, ei pruugi see kuigi kergesti õnnestuda. Ülemustega läbirääkimiste pidamiseks pole parim päev.

Märksõnad
Tagasi üles