N, 23.03.2023

Hoiatus!

Järgnevad kujutised võivad olla häiriva sisuga. Kas soovid jätkata?
Jah Ei

RÄPANE ALFAMEES ⟩ «Mulle meeldib sind vägistada.» Kõmulise sisulooja viha naiste vastu on piiritu

Sisu võib olla häiriv
Getter Trumsi
, tegevtoimetaja
«Mulle meeldib sind vägistada.» Kõmulise sisulooja viha naiste vastu on piiritu
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments 2
Endine elukutseline kikkpoksija ja vastuoluline internetikuulsus Andrew Tate võeti Rumeenias vahi alla.
Endine elukutseline kikkpoksija ja vastuoluline internetikuulsus Andrew Tate võeti Rumeenias vahi alla. Foto: AP/Scanpix

«Mida vähem see sulle meeldis, seda enam ma seda nautisin,» ütles kõmuline sisulooja Andrew Tate tekstisõnumis, mille saatis naisele, kes süüdistab teda vägistamises. «Mõistsin, et kui ma temaga terve nädalavahetuse veedan, võin haiglasse sattuda,» kirjeldas sama naine emotsionaalselt.

Meediaväljaandega oma lugu jaganud naine süüdistas 2014. aastal Tate'i vägistamises ja näitas politseile ja ka teistele tekstisõnumit, milles vastuoluline sisulooja kirjutas: «Mulle meeldib sind vägistada.» Naise sõnul oli lugu politseile usutav, sest veidi varem oli kaks teist naist Tate'i vastu sarnased avaldused esitanud.

Tate võeti kõige selle valguses 2015. aastal vahi alla, kuid Suurbritannia ametivõimud keeldusid avalduste alusel ametliku süüdistuse esitamisest. Ametivõimudele Tate'i saadetud sõnumid edastanud naine ütles, et politsei ei esitanud süüdistusi, kuna juhtumis oli kahtlusi.

Märksõnad
Tagasi üles