K, 22.03.2023

VIDEO ⟩ Marek Rosenberg oma uuest tantsuloost: see räägib atraktiivsest naisolevusest...

Triin Roos
, Elu24 reporter-toimetaja
Marek Rosenberg oma uuest tantsuloost: see räägib atraktiivsest naisolevusest...
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Ansambel Recovery
Ansambel Recovery Foto: Erakogu

Marek Rosenberg avaldas uue loo ja muusikavideo pealkirjaga «Saladus». Lugu on inspiratsiooni saanud Captain Hollywood Projecti kuulsast loost «More and More». Nagu tema uue loo pealkiri ütleb, räägib see millestki salajasest. «Ka salasuhtest,» avaldab autor.

Marek Rosenbergi bänd Recovery kostitab kuulajaid 90ndate stiilis remix-looga «Saladus». «Lugu on tehtud Captain Hollywood Projecti originaalloo «More and More» järgi,» ütleb Rosenberg. Viis on sama nagu kuulsal lool, aga sõnad Mareki enda kirjutatud. Laulab Cärolin Aasa, räpib Rosenberg ise. «Lugu räägib atraktiivsest naisolevusest ja ka salasuhetest,» avaldab muusik.

Marek Rosenberg
Marek Rosenberg Foto: Erakogu

Marek Rosenberg on Tartumaal elav muusik ja vabakutseline näitleja, kes on juba lapsepõlvest saati tundnud, et meelelahutus- ja muusikamaailm on tema pärusmaa. Mareki loodud muusikapalad jõudsid aastatel 2019 (Ranele «Supernova») ja 2020 (Janeti «Hingelind») Eesti Laulu poolfinaali.

Rosenberg on tantsumuusikaansambli Recovery eestvedaja. Recovery annab 90ndate hittidele värske ja eestikeelse ning omanäolise kuue.

Kuula lugu siin: 

Märksõnad
Tagasi üles