K, 29.03.2023

KAAMERA IGAS TOAS ⟩ Noormees avastas Pärnu üürikorterist aktiivsed jälgimisseadmed: omanik ütles, et need ei tööta, aga see ei vastanud tõele

Katrin Lust
, Elu24 peatoimetaja
Noormees avastas Pärnu üürikorterist aktiivsed jälgimisseadmed: omanik ütles, et need ei tööta, aga see ei vastanud tõele
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments 2
Pilt on illustratiivne. Akadeemia tee 32 ühiselamu.
Pilt on illustratiivne. Akadeemia tee 32 ühiselamu. Foto: Foto: Taavi Sepp

«Täiesti uskumatu, et keegi üürib oma korteri välja töötavate kaameratega!» räägib Elu24-le oma õõvastavast kogemusest üürnik Pärnus, kes avastas korterist, kuhu ta pühade ajal kolima pidi, aktiivsed jälgimisseadmed. «Kaamera oli igas toas ja kuigi tüüp, kes korteri mulle üüris väitis, et need ei tööta, ei vastanud see info tegelikult tõele,» lisas noormees, kes on juhtunust siiani šokis.

Kalle (nimi muudetud – toimetusele teada) pidi tänavuste pühade ajal kolima uude üürikorterisse. «Ma väga ootasin seda hetke, sest korter oli veidi kallim, aga selle eest asus ta kesklinnas ja oli väga moodsalt sisustatud,» märkis 23-aastane noormees, kes elab ja õpib praegu Pärnus.

Kalle hakkas asju pakkima juba detsembri alguses, kui korteri omanikuga jõuti kokkuleppele ning tasutud sai ka omaniku nõutud tagatisraha.

Märksõnad
Tagasi üles