OOTAMATU TRAGÖÖDIA ⟩ 27-aastase ameeriklanna plaan veeta jõulud terve perega purunes hetkega

Elu24
Copy

Küllap veedavad paljud oma pühad lähedastega ja nii mõnigi sõidab jõule tähistama oma vanemate juurde või lapsepõlve koju. Sama plaan oli ka 27-aastasel Raynel. Kahjuks kustus naise eluküünal enne, kui jõuluõhtu saabus.

Puidutöö ettevõtte kaasomanik, 27-aastane Rayne Rice Silva otsustas koos abikaasa ning perega pühadeks minna vanematele külla. Nõnda otsustasid nad sõita San Antoniosse ja seda juba möödunud nädalavahetusel. Kuid jõule Rayne oma pere ja vanematega tähistada kahjuks ei saagi, sest ta suri ootamatult ja kahtlastel asjaoludel, vahendab People.

Rayne ja tema abikaasa olid parasjagu kiirteel, kui väidetavalt möödasõitvast autost tulistati nende auto poole. Kuul tabas Rayne'i otse pähe ja naine viidi kriitilises seisus haiglasse, kuid arstidel ei õnnestunud tema elu päästa. 

«Kuul abikaasat ei tabanud, vaid tabas naist otse pähe,» kirjutas Rayne'i nimel GoFundMe lehe avanud isik, vahendab San Antonio Express.

Ametnike sõnul tabas üks kuul naist pähe ja keegi teine autos olnutest viga ei saanud. Meediaväljaandes ei täpsustata, kas autos olid ka Rayne'i kaks väikelast. 

Kes Rayne'i pere auto pihta tulistas ja mis oli selle isiku motiiv, on teadmata. Uurimine käib ja hetkel ei ole kedagi kahtlusalusena vahi alla võetud. 

Lisaks puidutöökojale oli Rayne ka muusik ning jagas kavereid tuntud lugudest oma ühismeedias. 

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles