R, 2.06.2023

JÄRELHÜÜE ⟩ Airi Vipulkumar Kansar meenutab lahkunud Raid Liiverit: ta oli ehtne kunstiinimene, hella ja tundliku loomuga

Chrislin Metsanurm
Facebook Twitter
Comments
Leinaküünal.
Leinaküünal. Foto: Elmo Riig

«Head ning õndsat teekonda, sa tegid ilusaid laule, sealhulgas ka mulle,» teatab sotsiaalmeedias kantrilaulja Airi Vipulkumar Kansar, et meie seast on lahkunud muusik Raid Liiver. 

Kantrilaulja Airi Vipulkumar Kansar teatab oma Facebooki lehel, et meie seast on lahkunud armastatud muusik Raid Liiver. «Sain just eile teada sellest olukorrast ja täpsemalt ei tea veel, mis temaga juhtus,» jagab Kansar toimetusega, lisades, et mis puutub koostöösse, siis neil olid alati väga rõõmsad ja positiivsed ühistegemised.

«Ta oli ehtne kunstiinimene, hella ja tundliku loomuga, suure südame ja ilutajumisega. Raid tegi mulle mitu head laulu, mille temaga koos salvestasime. Üks neist oli «Fortune-Teller» , mis läks võistlema aasta 2003. aastal Eesti Eurovisiooni lauluvõistlusele,» räägib lauljatar. 

«Minu jaoks tähendab see seda, et Raid usaldas mind lauljana ja oli väga hea koostööpartner. Loodan südamest, et ta on leidnud oma rahu. Ilus hing ja ilus inimene,» meenutab Kansar. 

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles