N, 1.06.2023

Kanal 2s stardib täna Jüri Butšakovi juhtimisel uus kodumaine mälumäng «15 küsimust»

Elu24
Facebook Twitter
Comments
Kanal 2 uus strateegiline mälumäng «15 küsimust»
Kanal 2 uus strateegiline mälumäng «15 küsimust» Foto: Eero Vabamägi

Täna kell 20:00 alustab Kanal 2s vaatajate rõõmuks uus strateegiline mälumäng «15 küsimust», kus kõik saavad oma teadmisi proovile panna. Uue mängu muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element.

Mängu teeb eriliseks see, et osalejad ei pea kunagi kartma, et nad ei tea vastust ühelegi küsimusele, kuna põnev vihjete süsteem välistab selle võimaluse. «Piisab, kui oled kursis maailmas toimuvaga ning huvitud natukenegi kõigest põnevast, mis sinu ümber olemas,» julgustab saatejuht Jüri Butšakov, kes tutvus saate ideega juba varakevadel.

«Kui produtsent Martin Korjus mulle seda tutvustas, leidsin kohe, et tegemist on põneva, kaasakiskuva ja huvitava mälumänguga», lisab Butšakov.

Kanal 2 peaprodutsent Martin Korjuse sõnul näitavad iganädalased «Kuldvillaku» väga kõrged vaatajanumbrid, et eestlased armastavad mälumänge ja oli aeg vaatajatele seda rõõmu veel juurde pakkuda: «Otsisin meile Kanal 2 ekraanile igapäevast kaasamängitavat formaati juba pikalt, aga väga keeruline oli midagi just meie vaatajatele ja mälumängu sõpradele leida - seega tuli see ise välja mõelda,» ütleb produtsent.

«Üks oli aga kindel, et juba saate formaati ja mängu ideed arendades, kujutasin saatejuhina ette just Jürit,» kinnitab Korjus.

Kanal 2 uus strateegiline mälumäng «15 küsimust»
Kanal 2 uus strateegiline mälumäng «15 küsimust» Foto: Eero Vabamägi

«Minu kui saatejuhi roll on tekitada mõnus õhkkond, kus mängijad saavad keskenduda küsimustele nii, et neil on hea tuju ja väike muie näol. Et inimesed, kes pole võibolla kaamerate ja stuudiovalgusega harjunud, näeksid, et pole see tele midagi nii hirmsat, et peaks kartma oma teadmisi proovile panna,» lisab kogenud saatejuht Jüri Butšakov.

Kaasa elama paneb mängu sisse peidetud strateegiline element, kus mängijal on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Nii on televaatajal võimalus lisaks kaasa mõtlemisele ja kaasa mängimisele põnev ka ühele või teisele mängijale pöidlaid hoida.

Kanal 2 uus strateegiline mälumäng «15 küsimust» kutsub kaasa mängima alates tänasest, argiõhtuti kell 20:00.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles