Kinodes publikurekordeid purustanud «Jahihooaeg» jõuab täna õhtul teleekraanile (2)

Elu24
Copy
«Jahihooaeg»
«Jahihooaeg» Foto: Kanal2

Täna teleesilinastub Kanal 2s kinodes rekordarv külastajaid rõõmustanud kodumaine komöödia «Jahihooaeg». Menuka kassahiti «Klassikokkutulek» autorite uusimas filmis seiklevad meeste asemel kolm säravat ja võimsa karakteriga naispeategelast, kelle lugu on tulvil häbituid seiklusi ja teravat huumorit.

Filmi peategelane on hiljuti lahutanud Eva, keda kehastab draamateatri näitleja Harriet Toompere.

Naine kardab, et jääb ilma nii oma pojast kui ka parimast sõbrannast Marleenist (Mirtel Pohla), sest eksmehe uus noor kallim Isabel (Grete Kuld) on kogu tema elu üle võtnud. Eva otsustab iga hinna eest oma positsioonid tagasi võita, sest kaotada pole enam midagi.

Ta läheb koos sõbranna Marleeni ja rivaal Isabeliga väljasõidule, mis on täis uskumatult naljakaid äpardusi, kirglikke tülisid ning jahti nii ulukitele kui ka meestele. Jõulusagina keskel toimuva pöörase seikluse ajal saavad sõbrannadele nii mõnedki asjad selgemaks.

Lisaks eespool mainitud näitlejatele teeb filmis kaasa veel tuntud tegijaid: Jan Uuspõld, Priit Loog, Harry Kõrvits, Indrek Taalmaa, Andrus Eelmäe, Kaire Vilgats, Koit Toome, Hendrik Sal-Saller, Haide Männamäe, Kristo Toots, Jürgen Pärnsalu, Marko Mäesaar ja paljud teised.

Humoorika, särtsakalt seksika ja südamliku «Jahihooaja» originaalstsenaariumi autorid on Claudia Boderke ja Lars Mering. Eestikeelse adaptsiooni on loonud stsenarist Martin Algus ja filmi režissöör-operaator on Ergo Kuld.

«Jahihooaeg» on Kanal 2 ekraanil täna õhtul kell 20.00.

Kommentaarid (2)
Copy
Tagasi üles