KES KELLEGA? ⟩ Selgunud on Eesti Laul 2023 poolfinaalide koosseisud

Merilyn Närep
, päevatoimetaja
Copy
Eesti Laul 2023 poolfinalistid
Eesti Laul 2023 poolfinalistid Foto: ERR Press

Eesti Laul avalikustas jaanuaris toimuvate poolfinaalide koosseisud. Mõlemas poolfinaalis läheb finaalipääsu püüdma kümme artisti.

Esimeses poolfinaalis võistlevad 12. jaanuaril: Andreas, Anett ja Fredi, Bedwetters, ELLIP, JANEK, kaw, MERLYN, MIA, Neon Letters ja Maiko ning OLLIE.

Teises poolfinaalis astuvad 14. jaanuaril lavale: Alika, Carlos Ukareda, Elysa, Inger, Linalakk ja Bonzo, m els, Meelik, Robin Juhkental, SISSI ning Wiiralt.

Poolfinaalide esinemisjärjekorrad avalikustatakse jaanuari alguses.

Eesti Laulu kontserdid toimuvad tänavu uutes kohtades – poolfinaalid Viimsi Artiumis ja finaal 11. veebruaril Tondiraba jäähallis. Kontserte vahendavad ERRi kanalid, oma lemmikutele saab toetust avaldada ka kohapeal. Finaali piletid tulevad müüki enne jõule, poolfinaalidesse saab pileti soetada Piletilevi keskkonnast juba praegu.

«Huvi poolfinaalide vastu on olnud suur,» märgib Eesti Laulu peaprodutsent Tomi Rahula, kelle sõnul lisavad elevust uued toimumiskohad ja kirev artistide seltskond. Kohapeale kaasa elama soovitab ta tulla nii artistide toetuseks kui ka erilise elamuse saamiseks: «Publikul on kohapeal tähtis roll, sest Artiumi kontserdisaal muudetakse lava asetuse abil eriliseks kontserdipaigaks, kus esinejad on ümbritsetud 360 kraadi publikuga.»

Eesti Laul 2023 saatejuhid on Grete Kuld ja Tõnis Niinemets. Lisaks võistlevatele artistidele on mõlemas poolfinaalis oodata üllatavaid külalisartistide kooslusi.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles