N, 30.03.2023

Pannkoogid nagu vanaema tehtud

Kooker
Pannkoogid nagu vanaema tehtud
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Foto: Kooker

Elu parimad pannkoogid olid need, mida vanaema külmal talvepäeval puupliidi kuumal raual suure panniga küpsetas. Tuli huugas ja koogid särisesid võis. Millegipärast maitses ekstra hea just see kook, mis pannil keskel küpses – selline krõbedate servadega, pehme ja mõnus.

Need vanaema koogid meenusid viimati siis, kui Tallinna Raekoja platsil peale tiiru jõululaadal Kookeri tänavakohviku juures vaarikamoosiga pannkooke nosisime - maitsesid üsna sama head.

Kui sul on tulemas millegi erilise tähistamine kodus, kontoris või mängutoas, või plaanid sõpruskonnaga minna talvisesse metsa suusaretkele, aga sa ei tea, mida erilist söögiks pakkuda, siis üks võimalus on kohapeal pannkooke küpsetada. Ja kui sellist küpsetajat vanaema käepärast ei ole, tuleb Kooker sulle külla, võtab oma panni kaasa ja peagi hõljub õhus mõnus koogi lõhn. On siis seltskond väike või suurem – kõik saavad kõhud täis.

Suuremale üritusele tuleb Kooker kohale pisitreileriga, väiksema koosviibimise korral aetakse kuumaks rändpann ja kõik saab tehtud. Kogu küpsetusprotsess toimub külaliste silme all ja seda on põnev vaadata. Kõik käib kiirelt – viie minuti jooksul küpsetatakse pannkoogid valmis 5-20 inimesele ehk ühe tunni jooksul saavad kõhud vähemalt sada inimest.

Sel moel saab sinu peost hitt – selline millest sõbrad räägivad ka hiljem rõõmu ja elevusega.

Foto: Kooker

Ja veel. Kookeri minipannkoogi päris tainas on värskest piirkondlikust kraamist: päris piim, päris munad, päris või ja tainas on alati tehtud samal päeval.

Kooker väärtustab sinu aega ja pakub mugavat võimalust tellida koogid e-poest. Saad valida sobiva paketi vastavalt sinu külaliste arvule või ise kokku panna lemmikmaitsed. E-poest tellides võid kookidele järgi minna juba tunni möödudes peale tellimuse esitamist. Tellides kooke järgmiseks päevaks tuuakse need sulle kulleriga kohale.

Kaasas on ka kõik vajalik söömiseks: lootsikud, kahvlikesed, salfrätikud jms, seega võib kookidega, kui sa nii soovid, ka otse piknikule või metsa matkale minna. E-poest tellitud minipannkoogid on pakendatud kenadesse karpidesse, millega saab koogid kohe ka serveerida.

Foto: Kooker

Kookeri e-poe teenust kasutatakse suuremate sündmuste puhul, nagu näiteks sünnipäevapidu, töötajate üllatamine või pikema koosoleku kohvipaus.

Novembri lõpust kuni varakevadeni rõõmustatakse koogisõpru uisuparkides. Nädalavahetusel Nõmmel, Lasnamäel või Jeti Jäähallis uisutades, saad Kookeri müügikohast haarata maitsva vahepala.

Balti Jaama Turul asub müügilett keset maitsete paradiisi, sind oodatakse toidutänaval, tule istu, tõmba hinge või haara koogid kaasa.

Sooje pannkooke saab osta ka Kadrioru pargis olevast Miiamilla Lastemuuseumi imearmsast majast, Tallinna Raekoja lääneseina veerel olevast müügikohast ja Mustamäelt.

Kookeri ootab ja rõõmustab sind iga päev. Rohkem infot leiad SIIT.

Tagasi üles