N, 26.01.2023

MURE, MIS KARJUB ABI JÄRELE ⟩ 10-aastase poisi koolist ära jooksmine ei tulnud kellelegi üllatusena. Direktor: varem on tagasi tulnud, aga mitte täna...

Ketlin Kruse
, reporter
10-aastase poisi koolist ära jooksmine ei tulnud kellelegi üllatusena. Direktor: varem on tagasi tulnud, aga mitte täna...
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Tallinna Ristiku põhikool
Tallinna Ristiku põhikool Foto: Erakogu

Kolmapäeval levisid ühismeedias abipalved, et leida kümneaastane poiss, kes oli ilma jopeta koolist ära jooksnud. «Ta on varem ka ära läinud ja siis tagasi tulnud, aga täna ta ei tulnud...» räägib Tallinnas asuva Ristiku kooli direktor, kes tegi kõne politseisse. Direktori sõnul on selle olukorra taga aga palju ulatuslikum mure.

Kolmapäeva keskpäeval palus politsei abi kümneaastase poisi leidmiseks. Laps oli Põhja-Tallinnas asuvast koolist ilma välisriieteta ära jooksnud, trotsides miinuskraade ja pakast.

Kui sotsiaalmeedias arutleti, kas põhjus oli kooli tegemata töö või õpilastevaheline kius, siis Tallinna Ristiku põhikooli direktor Katrin Luhaäär kinnitab, et juhtum on paraku palju tõsisem. «See on väga keeruline olukord ja abi väga raskele lapsele ei ole justkui kuskilt saada.»

Märksõnad
Tagasi üles