L, 28.01.2023

KLÕPS ⟩ Helen Randmetsa pisitütar sai erakordse nime

Elu24
Helen Randmetsa pisitütar sai erakordse nime
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Helen Randmets.
Helen Randmets. Foto: Sander Ilvest / Postimees

Kunagise menubändi Nexus liige Helen Randmets sai novembri algul pisitütre emaks. Tüdrukutirts sai kõlava skandinaaviapärase nime.

Novembri alguses nägi ilmavalgust lauljatar Helen Randmetsa pisitütar. Toona rääkis menubändi Nexus liige, et sünnitus läks väga kiirelt ja hästi. «Tüdruk nautis küll maksimumaja soojas kõhus, aga kui aktsiooniks läks, siis see sujus kiirelt.»

Tütar sai uhke nime – Freya Elenor. Reedel kirjutas Kroonika, et sellele skandinaaviapärasele nimele mõtles lauljanna juba üheksa aastat tagasi. «Tegelikult alguses tahtsin panna Elenori ettepoole ja Freya teiseks, aga abikaasa ütles, et Freya tuleb ikka esinimeks panna,» rääkis Helen.

Põhjamaade mütoloogiast pärinev nimi Freya tähistab väärikat naist. Eleanorist tuletatud Elenor tähendab aga säravat valgust.

Heleni ja tema abikaasa Reigo peres kasvab kolm poega: Roben ThorMarlon Frei ja Joren Rei. «Poisid käivad pidevalt vaatamas ja uudistamas, et mis ta nüüd teeb ja kuidas on, tahavad pai teha pidevalt,» jagas Helen pärast tütre sündi. 

Lapseootusest teatas Helen tänavu juunis. «Number 4,» jäi lauljatar Instagrami postitatud foto pealkirjaga tagasihoidlikuks.

«Mul see tüdrukusoov oli lihtsalt nii-nii suur,» rääkis ta portaalile Postimees Naine. «Olen juba üheksa aastat tüdrukust unistanud. Mõtlesin, et muidu jääb kripeldama, võiks ju proovida, äkki ikka saan tütre,» jagas Helen.

Märksõnad
Tagasi üles