L, 25.03.2023

Mida teha Jõgevamaal?

Kalevipoja Koda
Mida teha Jõgevamaal?
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Foto: Shutterstock

Kalevipoja Koda

Kalevipoja koda kutsub avastama Siili jõulumaad

Kääpa külas asuvasse Kalevipoja muuseumisse võib tulla kogu päevaks, sest seal jätkub tegevusi nii peredele, seltskondadele kui klassidele ja gruppidele.

Kalevipoja Koda asub Mustvee vallas Kääpa külas, paigas, kus Kalevipoeg oma jalad kaotas.

Kalevipoja interaktiivses muuseumis on põnev igas vanuses külastajal, seal pakutakse lisaks töötubasid ja laternamatku, isegi Põrgus saab ära käia.

Kuni 23. detsembrini saab osaleda Kalevipoja Kojas toimuval Siili jõulumaal, mis on armas retk läbi vanade majade, metsa ja kommete.

Kalevipoja koda on justkui väike oaas metsade vahel ja Jõhvi maanteest vaid kaks kilomeetrit eemal. Tasub pere, sõpruskonna või grupiga tulla terveks päevaks, sest tegemisi jätkub. Kui soovid, saad ka toitlustuse ette tellida.

Koja juures on kelgutamiseks väga suur kelgumägi ning kui on vähegi külma, valmivad veel uisuväljak ja tuubirada. Mänguhoovis saab uudistada kahte koduloomaja ja hullata õueatraktsioonidel.

18. detsembril kella 11-14 toimub Kalevipoja Kojas jõululaat.

4. veebruaril oodatakse seltskondi Pöörasele TäiskuuÖÖsöömingule.

Kalevipoja Kojas on ruume jõulupidude või perekondlike õhtusöökide pidamiseks ning seal saab pidada ka konverentse. Oma soovist andke teada info@kalevipojakoda.ee. Kalevipoja koja tegemisi saate jälgida Facebookis ja Instagramis @kalevipojakoda.

Tagasi üles