R, 27.01.2023

KAHTLANE LASTEASJADE ÄRI ⟩ «Võta maha, muidu taon sul näo sisse.» Saripetturiks nimetatud Raplamaa naise minevik on kirev

Getter Trumsi
, tegevtoimetaja
«Võta maha, muidu taon sul näo sisse.» Saripetturiks nimetatud Raplamaa naise minevik on kirev
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Raplamaal elav Liis Lepla on ühismeedias nimetatud saripetturiks.
Raplamaal elav Liis Lepla on ühismeedias nimetatud saripetturiks. Foto: Kuvatõmmis TV3 saatest/kuvatõmmised Facebookist/Elu24 kollaaž

«Väga-väga ebameeldiv inimene. Sõdisin temaga pikalt,» kirjeldab keegi kokkupuudet ühismeedias saripetturiks nimetatud Liis Leplaga. Facebookis peamiselt lastetoodete ja -riietega kaupleva Liisi minevik on aga sama kirev kui sõnad, millega ta pettunud kliente väidetavalt jumal teab kuhu saadab. Lapseootel Liis lükkab ise kõik väited ümber.

Kõik halva, mida on Liisi kohta ühismeedias kirjutatud, lükkab ta ümber ja kinnitab, et on pärast karistuse kandmist korralik. «Mul on kodus laps kasvamas ja kohe sünnib teine tütar. Olen nende jaoks olemas, neil pole vaja, et ema kusagil vanglas oleks,» ütles ta kindlameelselt.

Oma minevikku ta ei eira. «Seda ma tagasi ajama ei hakka, et mul kuritegelik minevik on. Tõesti, jah, kui mu nime kirjutate, tuleb sealt kõik välja, et olen minevikus nii palju asju korda saatnud. Inimesed muutuvad ka, mitte ei jää kogu eluks kriminaalset elu elama. Minul oli päris palju aega mõelda seal vanglas.»

Märksõnad
Tagasi üles