N, 2.02.2023

VIDEO ⟩ Propagandist Solovjov sõimas Postimehe venekeelses saates esinenud Missis Euroopa konkursi finalisti

Propagandist Solovjov sõimas Postimehe venekeelses saates esinenud Missis Euroopa konkursi finalisti
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments 3
Modell Anna Mikkonen
Modell Anna Mikkonen Foto: Anna Mikkonen

Esmaspäeva, 31. oktoobri õhtul näitas Kremli propagandist Vladimir Solovjov kanalil Rossija 1 katkendit Postimehe venekeelse meelelahutusportaali šõust «Limon LIVE», saates seda labaste kommentaaridega, vahendab Limon

Vladimir Solovjov oli nördinud, et saate «Limon LIVE» külaline, Eestit rahvusvahelisel iluduskonkursil esindanud kaunitar Anna Mikkonen tegi DNA-testi, et tõestada oma isale, et temas pole vene verd. Ukraina sõja algusest saati on Anna kaotanud palju sõpru, peamiselt neid, kes elavad Venemaal.

Anna püüdis algul suhet isaga päästa. Olukord jõudis absurdini ja kaunitar tegi rahvusliku kuuluvuse tuvastamiseks DNA-testi. «Tõestamaks talle, et meis pole midagi venelikku,» selgitab Anna. «Aga seegi ei aidanud. Ta peab end ikkagi venelaseks!»

Just need 2022. aasta Missis Euroopa konkursi finalisti sõnad ajasid Vene propagandisti tõsiselt vihale. Oma saates «Õhtu Vladimir Solovjoviga» näitas ta mürgiste kommentaaride saatel katkendit «Limon LIVE'ist».

«Tütarlaps, kõik, mis sul on, on saavutatud lõusta kujundanud skalpelliga, see ilmselt lõikuski su kunagi sümpaatse näo meeleheite maskiks,» ütles Solovjov. Eestist pärit kaunitari alandav arutelu jätkus. Stuudios viibinud külalised puhkesid aeg-ajalt naerma ja Solovjov nautis harjumuspärasel viisil oma vaimukust.

Naljakas on see, et enne väljamõeldiste pildumist – Anna Mikkonen ei ole kunagi kasutanud ilukirurgi teenuseid – ei vaevunud saatejuht isegi tema nime kontrollima, kutsudes teda mingisuguse gruusia perekonnanimega. Samas rõhutas ta: «Anna Maisuradze on tavaline eesti perekonnanimi.»

Tuletame meelde, et eelmisel reedel ilmus portaalis Limon meelelahutussaate «Limon LIVE» järjekordne osa. Saatejuhtide Svetlana Karabuti ja Edgar Gergeli külaliseks oli Tallinna edukas ärinaine ja miss Anna Mikkonen.

Saate «Limon Live» teine osa
Saate «Limon Live» teine osa Foto: Madis Veltman

Anna osaleb juba mitmendat aastat edukalt iludusvõistlustel. Suvel pääses ta Lõuna-Koreas konkursil Mrs. Universe 50 parima hulka ning tänavu pälvis ta Bulgaarias Mrs. Europe'i kolmanda kaunitari tiitli.

Lisaks iludusvõistlustele osalemisele on Anna Mikkonen erivajadustega laste rehabilitatsioonikeskuse Lootus Õnnele juhataja. Anna aitab nii lapsi kui ka sõjapõgenikke, töötades juba kaheksandat kuud sotsiaalametis. Ta kasvatab kolme tütart ning tegeleb vabal ajal heategevuse ja spordiga.

Saadet «Limon LIVE» Anna Mikkoneniga saab näha SIIN!

Märksõnad
Tagasi üles