T, 21.03.2023

Räppar tantsusaatest väljas! Vigastus sai villemdrillemile saatuslikuks

Elu24
Räppar tantsusaatest väljas! Vigastus sai villemdrillemile saatuslikuks
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
«Tantsud tähtedega» teine saade. Villemdrillem ja Greta Korju.
«Tantsud tähtedega» teine saade. Villemdrillem ja Greta Korju. Foto: Konstantin Sednev

Saates «Tantsud tähtedega» põlve vigastanud villemdrillem katkestab osalemise, sest jätkamine oleks arstide hinnangul liiga riskantne.

Saate «Tantsud tähtedega» kolmandas osas 23. oktoobri õhtul vigastas villemdrillem pasodooblit tantsides tugevalt põlve ning läks üheks nädalaks vigastuspausile. Sel ajal selgus, mis seisus põlv on ning kas ta saab treeneri Greta Korjuga võistlemist jätkata või mitte.

Nüüdseks on kindel, et kahjuks ei saa tantsutäht enam saates kaasa lüüa, sest see oleks liiga riskantne. Nii villemdrillemil kui ka tema treeneril Greta Korjul on kahju võistlus katkestada, sest paar sai just õige tantsuhoo sisse ning järgmiste etteastete jaoks olid ideed küpsed.

«Tung jätkata oli suur ning olime Gretaga ka juba edasiste saadete plaani paika pannud,» rääkis villemdrillem, nentides, et läks nii, nagu minema ei pidanud. «Selgus, et minu parema põlve side on osaliselt ikkagi viga saanud – jätkamine oleks riskantne ning oht uuemaks ja suuremaks vigastuseks väga suur,» selgitas ta.

Tantsusaate produtsent Raivo Suviste tunnistab, et loomulikult lootis kogu tiim, et villemdrillem saab pärast vigastuspausi edasi tantsida, ent mõistab otsust, sest kõige tähtsam on tervis. «Kõigile fännidele on aga siinkohal edastada rõõmustav uudis – vilemdrillemit ja Gretat näeb ikkagi ka novembri lõpus toimuvas tantsusaate finaalis koos teiste saatest lahkuma pidanud paaridega. Kuidas nad siis meid rõõmustavad, jäägu üllatuseks,» andis Suviste teada.

Muidugi on villemdrillem võimaluse eest tantsusaates kaasa lüüa väga tänulik. «Tänan kogu saate meeskonda usalduse, toetuse ning aja eest. Eriline tänu Gretale, kes oli nõus mind taltsutama ning pani mind liikuma nii, nagu poleks kunagi arvanud, et liigun,» sõnas ta.

Juba tuleval pühapäeval lisandub «Tantsud tähtedega» võistlejate ritta uus osaleja, kes asub seniste tähtede Brigitte Susanne Hundi, Ülle Lichtfeldti, Ruslan Trochynskyi ja Jüri Ratase kõrval rahva südameid võitma ja Eesti Vähiliitu toetama. Ka kogu eeloleva nädala saavad televaatajad hääletada oma lemmiku poolt, toetades sellega Eesti Vähiliidule mobiilse kompuutertomograafi soetamist.

Märksõnad
Tagasi üles