P, 5.02.2023

HAIGLA VIGA? ⟩ Kaks aastat tugevate valudega elav Marika läbi pisarate: miks just minuga pidi selline asi juhtuma

Elu24
Kaks aastat tugevate valudega elav Marika läbi pisarate: miks just minuga pidi selline asi juhtuma
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Marika usub, et vähioperatsioonil tehtud viga on põhjuseks, miks ta kaks aastat valudes on elanud.
Marika usub, et vähioperatsioonil tehtud viga on põhjuseks, miks ta kaks aastat valudes on elanud. Foto: Kuvatõmmis «Pealtnägija» saatest

«Elan üks päev korraga,» lausub äsja 50. sünnipäeva tähistanud Marika Sikor, kes on viimased kaks aastat kannatanud tugevate valude käes. Valude põhjuseks on Marika sõnul operatsioonilaual tehtud viga, mida haigla omaks ei võta. Miks aga muutis haigla kaks aastat hiljem Marika digilugu?

2020. aasta suvel avastati Ida-Tallinna Keskhaiglas (ITK) töötaval Marika Sikoril emakakeha pahaloomuline kasvaja. Septembris tehti talle ITKs kiireloomuline operatsioon ja tänase põhjal võib öelda, et kasvaja eemaldamine oli edukas.

Neli päeva hiljem tekkisid aga Marikal palavik, kõhuvalu ja uriinileke. «Uriin hakkas mööda jalgu alla voolama, ma ei saanud üldse aru sellest, et miks see nii on. Siis arst ütles selle peale, et juhtub,» rääkis Marika «Pealtnägija» saates.

Nüüdseks 50-aastane Marika toimetati kiirabi haiglasse ja järgmisel päeval läks ta taas operatsioonilauale eeldusel, et olukord paraneb. Sellest päevast said Marika sõnul alguse tugevad valud, mis kestavad tänaseni.

Märksõnad
Tagasi üles