P, 29.01.2023

Kuldnõela pälvinud Diana Arno: viimased aastad olid keerulised meie kõigi jaoks ja tahtsin teha midagi, mis annab energiat

Elu24
Kuldnõela pälvinud Diana Arno: viimased aastad olid keerulised meie kõigi jaoks ja tahtsin teha midagi, mis annab energiat
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Diana Arno
Diana Arno Foto: Kuvatõmmis ERR-i videost

Moelooja Diana Arno pälvis tänavuse Eesti kõrgeima moetunnustuse Kuldnõela. Disainer loodab, et värvikirev kollektsioon toob rasketel aegadel inimeste südametesse erksust. «Tahtsin teha midagi, mis annab energiat ja positiivset tunnet.»

Tallinn Fashion Week sai eile alguse ning Kuldnõela võitis disainer Diana Arno. 38-aastase naise värskeim kollektsioon pole hall ja tume nagu Eestimaa sügis, vaid hoopiski helge ja värviline. «Nagu vitamiinikokteil,» ütleb disainer ise.

Arno tunnistab, et tahtis luua helget kollektsiooni keeruliste aegade tõttu, et inimeste ellu erksust tuua. «Ma arvan, et viimased paar aastat olid väga keerulised meie kõigi jaoks ja mul oli tunne, et tahtsin teha midagi, mis annab energiat ja positiivset tunnet. Tuligi välja erk ja rõõmsameelne, mis võib-olla kingib teistele positiivset tunnet,» ütles ta «Terevisioonis».

Märksõnad
Tagasi üles