Hendrik Sal-Saller tennisest: harrastused on võimalikud, kui põhitöö lubab

Raadio Elmar
Copy
Hendrik Sal-Saller
Hendrik Sal-Saller Foto: Remo Tõnismäe

Muusik Hendrik Sal-Saller rääkis raadio Elmar hommikuprogrammis «Ärka, kaunis maa!», mil moel alanud sügishooaeg tema meeleolu mõjutab. Rääkisime ka Smilersi peagi saabuvast tähtsast sünnipäevast, bändi reisibussist, aktiivsest eluviisist ja Eesti kontsertpublikust.

«Tuju üle ei saa kurta! Meeleolu on hea, sest Smilersi sügispaus on läbi ja nüüd hakkavad taas esinemised toimuma. Mis saaks veel parem olla? Ka möödunud suvest on vaid head mälestused ja kogemused – päike paistis ja oli kaunis suvi. Bussiaknad on meil tumendatud, läbi nende paistis küll kõik väga kaunis,» sõnas Hendrik Sal-Saller raadio Elmar hommikuprogrammis.

Sal-Saller lisas, et suvekuud möödusid tal peaasjalikult ratastel. «Sõitsime bändiga mööda Eestit ringi. Kilometraaž sai mõistagi muljetavaldav. Kuid numbrit ma siinkohal välja tooma ei hakka – täpselt ei mäleta ja ma kipun alati asju suuremaks tegema, kui need tegelikult on,» naeris muusik.

«Suvel muud peale laulmise meie kalendrisse ei mahu. Mitte et see oleks halb! Vastupidi, see on hea. See ongi aeg, mil saab bändiga mängida erinevates kohtades. Sel suvel oli igal pool nii palju inimesi ja see oli lihtsalt uskumatu. Arvasin, et kaua need inimesed jaksavad... tuli välja, et jaksasid väga kaua, ja tundus, et jäidki jaksama,» tõdes Sal-Saller.

Laulja märkis, et muude hobide ja kõrvaltegevuste jaoks tal töö kõrvalt palju aega ei jäägi. «Aeg-ajalt mängin siiski padelit ja tennist, kuid see on nii kaootiline. Ma ei saa mitte kellegagi kokku leppida püsiaega – ei ole kunagi kindel, kas platsile jõuan või mitte. Kui nädalavahetused bändiga osutuvad pikemaks, siis tekib seeläbi just nädala sisse asju juurde. Harrastused on võimalikud, kui põhitöö lubab,» rääkis ta.

«Kui bändi ja muude asjade kõrvalt jääb aega, siis harrastan! Kui ei jää aega, siis ei harrasta. Minuga nii ei saa, et nüüd käime igal esmaspäeval kell 10.00 ja mängime pingpongi. Seda lihtsalt ei ole võimalik paraku kokku leppida – veel,» lisas laulja.

Ta sõnas, et mõistagi on füüsiline aktiivsus meie tervisele ülimalt tähtis. «Muidugi... natuke ma ikka liigutan. Nipet-näpet, kuid need pole märkimisväärse tähtsusega. Inimene peab liigutama ennast ja seda, teist, kolmandat tegema. Üht-teist juhtub ka bändiväliselt. Kuid hetkel näitab kalender, et on vaja mõningad esinemised ära teha,» rääkis Sal-Saller.

«Smilersil on järgmisel aastal ees juubelipidustused. Suure saladuskatte all saan öelda, et järgmisel kevadel on plaanis suur juubelikontsert. Oleme selles suunas hakanud juba nööre ja niite tõmbama. Lähima paari kuu jooksul saame rohkem infot jagada,» sõnas Hendrik Sal-Saller raadio Elmar hommikuprogrammis «Ärka, kaunis maa!».

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles