FOTOD ⟩ Kullasadu! Eesti kulturismi- ja fitnessitähed noppisid Põhjamaade meistrivõistlustel magusaid kohti

Elu24
Agne Kiviselg
Agne Kiviselg Foto: Erakogu

Möödunud nädalavahetusel toimusid Soomes Lahtis rahvusvahelise kulturismi ja fitnessi föderatsiooni (IFBB) Põhjamaade meistrivõistlused. Eesti sportlased tulid koju suisa kolme kuldmedaliga.

Soomes Lahtis toimunud Põhjamaade kulturismi ja fitnessi meistrivõistlustel noppisid kolm Eesti sporditähte kõige eredamad medalid.

Maris Lember saavutas esikoha kategoorias Wellness kuni 168-sentimeetriste võistlejate seas. Anna Belova noppis kulla bikiinifitnessis pikkuskategoorias kuni 166 sentimeetrit.

Meestest triumfeeris klassikalise kulturismi kategoorias Olari Perlin.

Olari Perlin
Olari Perlin Foto: Erakogu

Hõbemedali tõid Eestile Women’s Acrobatic Fitness Openi kategoorias Margit Kuuse ja Kristiin Heleen Veri, kes osales Women’s Bikini kategoorias.

Kristiin Heleen Veri
Kristiin Heleen Veri Foto: Erakogu

Tšehhis Kladnos toimus samal ajal aga IFBB võistlus Fitness Mania Classic, kus Agne Kiviselg võitis naiste bikiinifitnessi pikkuskategoorias kuni 169 cm hõbemedali.

Ramil Lipp sai kategoorias Classic Physique Open pronksmedali ja klassikalise kulturismi avatud klassis neljanda koha.

Ramil Lipp
Ramil Lipp Foto: Erakogu

Juba eeloleval nädalavahetusel peetakse Pärnu kontserdimajas Eesti meistrivõistlused, kus astuvad lavale paljud meie parimad kulturistid ja fitnessisportlased.