P, 29.01.2023

Neeme Raud jubedast taksosõidust: see oli kõige räigem kogemus, eriti kui jutt läks veel eestlastele

Lisatud ettevõtte kommentaar
Getter Trumsi
, Tegevtoimetaja
Neeme Raud jubedast taksosõidust: see oli kõige räigem kogemus, eriti kui jutt läks veel eestlastele
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments 12
Ajakirjanik Neeme Raud sõitis Boltiga kodust lennujaama, kuid taksosõit kujunes kohutavaks.
Ajakirjanik Neeme Raud sõitis Boltiga kodust lennujaama, kuid taksosõit kujunes kohutavaks. Foto: Madis Veltman/Sander Ilvest/Elu24 kollaaž

«Meil tasub omal maal ennast selliste võõrkeelsete psühhopaatide eest hoida,» hoiatas ajakirjanik Neeme Raud ühismeedias, kus ta kirjeldas oma laupäeva pärastlõunal toimunud taksosõitu. Bolti kommunikatsioonijuht Karin Kase kinnitas, et juhiga on räägitud. «Oleme juhiga vestelnud ja saanud olukorrale ka temapoolse selgituse. Juhi suhtes varasemaid kaebusi ei ole,» sõnas Kase.

Ajakirjanik Neeme Raua Facebooki seinale ilmus laupäeva õhtupoolikul postitus, mis algas sõnadega «Ettevaatust Bolti psühhopaadi eest!». Selles kirjeldas Raud kõigest kaheksaminutilist taksosõitu kodust Tallinna lennujaama. Selle ajaga läbitud neli kilomeetrit kujunesid Raua jaoks väga pingeliseks.

«Lugesin just Kristjan Jõekalda infarktist täna ja mõtlesin, et kas täna Bolt tõstab mu vererõhu nii üles,» rääkis Raud mitu tundi hiljem Elu24-le. Eesti aja järgi kell kaheksa õhtul lennusihtkohta jõudnud Raud tõdes, et sõidab Boltiga palju. «See oli kõige räigem kogemus. Eriti kui jutt läks veel eestlastele.»

Märksõnad
Tagasi üles