R, 9.12.2022

VIDEO ⟩ Reisisarja filminud Piret ja Egert Milder avaldavad ühe meeldejäävama seiga Taimaalt

Reisisarja filminud Piret ja Egert Milder avaldavad ühe meeldejäävama seiga Taimaalt
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Duo Meedia uue hooaja avapidu, Piret Järvis, Egert Milder
Duo Meedia uue hooaja avapidu, Piret Järvis, Egert Milder Foto: Pilt videost

Veel möödunud aasta lõpus väntasid muusikud Piret Järvis-Milder ja Egert Milder Tais reisisarja. Nüüd on see purgis ja kõigile televaatajatele nähtav. Mis on aga nende reisi üks meeldejäävam seik?

Septembri alguses hakkas teleekraanil jooksma Milderite pere reisisari. Nimelt kolisid Piret Järvis-Milder ja Egert Milder koos lapse Milliga möödunud talvel neljaks kuuks Taimaale, et tuua televaatajateni enda sealsest elust reisisari.

«Kõige raskem oli ausalt öeldes see, et samal ajal, kui üritad tõsiselt tööd teha, oled ka lapsehoidja,» tõdes Piret. Kuigi kõik sujus paari sõnul hästi, ütlesid nad, et lapsega reisimine nii lihtne siiski ei ole. «Seda kõike paralleelselt teha. Alati ei ole see nii kerge.»

Egert nentis, et tagantjärele mõeldes oli see põnev. «Karastav kogemus,» lisas Piret.

Rääkides ühest põnevast reisiseigast, tõid Milderid esile olukorra, kus pidid üheaastase lapsega Tai ööelu kaema. «Kuna laps pidi igal pool kaasas olemas, polnud meil pääsu. Kui tahtsime Tai ööelust lugu teha, pidime öösel tänavale minema, laps kaasas.» Nii käisidki nad üheaastase Milliga mööda tänavaid ja otsisid transsoolisi, kellega intervjuud teha. «Kui läksime, laps süles, siis kõik eskorttüdrukud saatsid meid minema, et nende klientuur langeb kohe, kui mingi pere kõnetab neid,» meenutas Egert. 

Vaata videot Piret Järvis-Milderi ja Egert Milderiga!

Möödunud aasta detsembris rääkisid Milderid, et unistasid pikalt enda reisisarjast. «Oleme pikalt mõelnud ja unistanud, et ühel heal päeval võiks oma reisisarja teha. Nüüd jõudsime tegudele ka,» rääkis paar toona «Ringvaatele». 

Üheks nende eesmärgiks oligi näidata, kuidas väikese lapsega reisida. «Eriti tänapäevases maailmas, kus on väga palju piiranguid ning reisimine on nii ehk naa keerulisem kui varem.»

Märksõnad
Tagasi üles