K, 30.11.2022

Need 4 sodiaagimärki on parimad autojuhid

Margit Korbe
, astroloog
Need 4 sodiaagimärki on parimad autojuhid
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Shutterstock

Kindlustusettevõtte Insurify tehtud uuringus toodi välja, millise sodiaagimärgi all on sündinud kõige paremad ja kõige hooletumad autojuhid. Millised omadused seda põhjustavad ja kas leiad siit ka oma tähemärgi?

Autojuhtimine on väga vastutusrikas tegevus, mis nõuab inimeselt suurt tähelepanelikkust ja kohalolu. Kuigi autoga liiklemine on mugav, ei ole kõik inimesed sündinud suurepärasteks juhtideks. Eks igaühel on rooli taga olles omad harjumused ja viisid, kuid huvitaval kombel võib sodiaagimärk tuua juhtide seas välja teatavaid sarnasusi. Ameerika kindlustusfirma Insurify tegi 2021. aastal uuringu, kus selgus, milliste tähemärkide all sündinud inimesed käitusid rooli taga ebastabiilsemalt ning kahjustasid autosid rohkem.

Ettevõte kogus infot 1,6 miljonilt autojuhilt, kes soovisid autokindlustust, ning analüüsis autojuhtide käitumist nelja peamise punkti järgi: kiiruse ületamise eest saadud trahvid, õnnetused, joobes juhtimine ja äravõetud load. Aluseks võeti eelneva seitsme aasta protokollid. Märgitud oli ka iga autojuhi päikesemärk.

Märksõnad
Tagasi üles