K, 6.12.2023

KUULA ⟩ pluuto, Heleza ja Andrei Zevakin tegid endiseid suvesuhteid meenutades loo

Elu24
Copy
Heleza ja pluuto.
Heleza ja pluuto. Foto: Sony Music Baltics

«Me kõik hoiame kokku ja aitame teineteist muusikaga,» räägib 25-aastane lauljanna Heleza enda, pluuto ja Andrei Zevakini uuest laulust «Sa oleks võinud öelda nii». «Stuudios on meil alati palju nalja, pidevalt meenutame mingeid juhtumeid ja jagame lugusid,» räägib ta koos musitseerimisest Elu24-le.

22. septembril avaldasid plaadifirma Sony Music Balticsi alt pluuto ja Heleza teise ühise loo «Sa oleks võinud öelda nii».

«Lugu sündis täiesti juhuslikult, kui Andrei Zevakin ühel stuudiosessioonil kitarri kätte haaras ja meloodiat vaikselt mängima hakkas. Mul olid ammu peas kummitanud laulu esimesed sõnad ja laulsin selle kitarri peale kaasa. Pluuto liitus oma ideedega ja nii sündiski kergelt mõru sõnumiga lugu,» meenutab Heleza ehk Helena Põldmaa.

«Stuudios oli tol hetkel kuidagi nii õige vibe, kui Andrei hakkas suvaliselt kitarri näppima ja mina freestyle’ima,» lisab pluuto.

Lauljatel tuli kohe mõttesse lause «Sa oleks võinud öelda nii». «Enamus laulust sündiski koheselt mu peast ja järsku tuli veidi eemal diivanil mõelnud Helena mu kõrvale laulu algusega – just nii valmiski 3/4 laulust ligi 30 minutiga,» lisab pluuto.

Lugu «Sa oleks võinud öelda nii» räägib olukorrast suhtes, kus jäetakse õigel ajal olulised asjad teineteisele ütlemata ning see kulmineerub eri ootuste ja pettumustega.

Loo produtseeris Andrei Zevakin, kelle kitarrimängule lisaks salvestati innovatiivselt shaker'i ja arvutimängu «Sims 4» heliefekte.

Elu24 uuris lauljannalt, mis neid pluutoga taas kokku viis. «Meil on ühine manager ja oleme sõbrad olnud juba aastaid. Tundus ainuõige teha meie loole «OD» justkui teine osa või järg,» räägib Heleza.

Rääkides enda ja pluuto suurimatest erinevustest, toob Heleza esile, et tema on duetipartnerist kindlasti kohusetundlikum ja täpsem kuupäevade ning kellaaegadega. «pluuto on selline, kes pidevalt unustab,» naerab Heleza. «Aga mõlemad oleme väga kirglikud muusika osas ja tahame alati asju teha korralikult. pluuto on lihtsalt rohkem kinni detailides, ta on perfektsionist selles osas.»

Muusikat tehes ei ole lauljad veel õnneks raksu läinud. «Me oleme mõlemad väga head kuulajad ja paneme teineteise soove tähele.»

Noorte artistidena on neil tekkinud oma muusikute kamp, kes omavahel pidevalt koos stuudios musitseerivad. «Wavy on meie pere – Villem, mina, pluuto, Kaw. Me kõik hoiame kokku ja aitame teineteist muusikaga,» räägib Heleza. «Stuudios on meil alati palju nalja, pidevalt meenutame mingeid juhtumeid ja jagame lugusid.»

pluuto sõnul toob sügis palju tööd ja uusi elamusi. «Loodan lõpusirgele saada oma teise stuudioalbumiga, mille nimel olen viimased kaks aastat tööd teinud,» ütleb muusik lõpetuseks.

Heleza ja pluuto uus lugu on saanud juba väga suurt positiivset vastukaja ning Heleza jagab enda Instagrami loos fännide tagasisidet. «Reaalselt mitte ükski lugu ei ole mulle nii palju meeldinud kui sinu ja pluuto uus lugu,» jagas üks fänn. «Uskumatu, kuidas avate uksi inimeste südametesse ja parandate neid enda lugudega,» kirjutas teine. Kolmas fänn rääkis, et Heleza ja pluuto uus laul tekitab temas eufooriat, toob tagasi vanu mälestusi ja viib teise dimensiooni. Kuula lugu!

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles