KODUD RAHAKS Viljandi üürikodu läbis totaalse muutuse, tänu millele võiks iga noorpaar end seal hästi tunda

Elu24
Copy
Merlin Miido, Ketlin ja Keili Sükijainen
Merlin Miido, Ketlin ja Keili Sükijainen Foto: Kanal2

Täna kell 20.00 alustatakse Kanal 2 sisekujundussaates «Kodud rahaks» järgmise potentsiaalse üürikodu üles vuntsimisega. Viljandis asuvat korterit ootavad ees ulatuslikud muudatused.

Saate «Kodud rahaks» tänase osa peategelase, viljandlanna Ketlini jaoks on see olnud linn, kust võib küll lahkuda, aga kuhu süda pidevalt tagasi kutsub. Seega oli just Viljandisse korteri ostmine tema jaoks ainuõige variant. Omanikus esimesest pilgust koduse tunde tekitanud korter ootab nüüd aga uusi elanikke ja värsket ilmet, mille loomisega on korteriomanik juba ammu alustada plaaninud. Kui kohale jõuavad saatejuhid Keili Sükijainen ja Merlin Miido, lüüakse Ketlini algsed plaanid pea peale, sest saab selgeks – kui juba teha, siis täie hooga ja suurejooneliselt, sest püüelda tuleb tõelise vau-efekti poole.

Ketlin ja Merlin Miido
Ketlin ja Merlin Miido Foto: Kanal 2

Korteri viimane uuenduskuur jääb aastate taha ja seda on näha ka sisustusvalikutest. Kõige suuremad murekohad on Merlini ilumeelt häiriv tapeet ja pruunides toonides köök. Kinnisvaraekspert Mirje Kallaste näeb korteris piisavalt potentsiaali, kuid ka värskuse puudumist ja jääb esmase üürihinna juures kindlaks summale, mis korteriomanikku sugugi ei rõõmusta.

Korterit ees ootavad uuendused – muude projektide seas ka kõigi seinte ja köögi värvimine – on aga mahukas töö, millega rinda pistmine paneb Ketlini kohe alguses tõsiselt kahtlema, kas ta ikka saab selle väljakutsega hakkama. Merlini entusiastlikult välja käidud ideed on talle omaselt pöörased ja tundub, et kaks nädalat on töö ja pere kõrvalt liiga lühike aeg, et remondimeistriks saada.

Merilin Miido ja Ketlin
Merilin Miido ja Ketlin Foto: Kanal 2

«Mõne projekti juures tuleb olla loovam kui algselt plaanis ja mitte liiga täpselt juhendites näpuga järge ajada,» teab sisekujundusfänn Merlin oma kogemustest. «Põhiline on, et kõik vajalik saaks tehtud ning üldpilt muljetavaldavalt värske ja kodune oleks,» lisab ta.

Seekord saab üllatuse ka korteriomanik Ketlin ise, sest enne valmis kodu esitlemist annab salaja tegutsev Merlin sellele oma nippidega veel viimase lihvi. Väikesed detailid loovad koos Ketlini tehtud suure tööga hubase kodu, kus iga noorpaar võiks end hästi tunda. «Kodud rahaks» üllatab Kanal 2s täna kell 20, kohe pärast «Reporterit».

Tagasi üles