N, 8.12.2022

VIDEO ⟩ Aga Anna Kurnikova? Enrique Iglesias suudles kirglikult fänniga

Getter Trumsi
, Tegevtoimetaja
Aga Anna Kurnikova? Enrique Iglesias suudles kirglikult fänniga
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Popstaar Enrique Iglesias on üle 20 aasta koos olnud kunagise tennisetähe Anna Kurnikovaga.
Popstaar Enrique Iglesias on üle 20 aasta koos olnud kunagise tennisetähe Anna Kurnikovaga. Foto: Reuters/ScanPix

Hispaania popstaar Enrique Iglesias esines reede õhtul Las Vegases ning enne kontserti kohtus ta oma fännidega. Ühte neist tervitas Iglesias eriti sõbralikult – naist suudeldes.

Popstaar Enrique Iglasias tegi ühe fänni oma reedeõhtuse Las Vegase kontserdi eel eriti õnnelikuks. Nimelt sai fänn popstaarilt põsemusi, kuid sellega nende tervitus ei piirdunud – naisfännil õnnestus megastaariga isegi huuled kokku panna.

Saladuseks suudlus ei jäänud, sest neid ümbritsesid kaamerad, kuid kummaliseks teeb asjaolu see, et kirglikku klippi jagas Iglesias ühismeedias ka ise. «Reede õhtu Las Vegases, näeme õhtul!» kirjutas popstaar Ingstagramis, kus tal on üle 17 miljoni fänni.

Kirglik suudlus lõi fännid kahte leeri. Osa neist olid kadedad, et üks fänn popstaariga nii intiimset hetke jagas, teised aga tundsid muret, mida Iglesiase kallim Anna Kournikova sellest kõigest arvab.

«Vaene Anna,» kirjutas keegi ja teine lisas: «Tunnen kaasa, et tema pere seda nägema peab.»

«Ma olen segaduses, Anna jaoks on see okei? Minu jaoks ei ole,» tõdes keegi kindlameelselt.

Iglesias on 2001. aastast alates suhtes kunagise tennisetähe Kurnikovaga, kellega popstaar kohtus oma loo «Escape» muusikavideo võtteplatsil. Paar läks korraks 2013. aastal lahku, kuid tuli uuesti kokku.

Neil on kolm last: kaksikud Nicholas ja Luct ning tütar Mary. Paar ei ole vaatamata pikaajalisele suhtele abiellunud, kuid Kurnikova on Instagramis lisanud oma perekonnanime järele nime Iglesias.

Märksõnad
Tagasi üles