T, 7.02.2023

Puhja surmaavarii süüdlane on siiani jooksus. Hukkunu ema: pidutseb igal pool ja vanemad varjavad teda

Getter Trumsi
, Tegevtoimetaja
Puhja surmaavarii süüdlane on siiani jooksus. Hukkunu ema: pidutseb igal pool ja vanemad varjavad teda
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Pea terve elu Puhjas elanud Merike kaotas 2020. aastal noorima poja. Surmaavarii süüdlane pole aga tänaseni oma karistust kandma hakanud.
Pea terve elu Puhjas elanud Merike kaotas 2020. aastal noorima poja. Surmaavarii süüdlane pole aga tänaseni oma karistust kandma hakanud. Foto: Kuvatõmmis saatest

«See oli õudne, see oli ikka väga jube, näha oma last kirstus,» avaldas pisarais Merike, kes kaotas kaks aastat tagasi rängas autoõnnetuses oma noorima poja. Avariis süüdi mõistetud Keith Pallon on aga tänaseni vabaduses ning «Kuuuurija» uuris, miks on surmaga lõppenud avarii asjaolud siiani segased ja selle põhjustaja ikka vabaduses.

Avarii põhjustanud Keith mõisteti 3. novembril 2021 Tartu kohtumajas süüdi ja talle määrati kuus aastat vangistust. Kuna noormees tunnistas oma süüd, siis vähendati kiirmenetluse korras tema karistust kahe aasta võrra. Selleks hetkeks oli Keith eelvangistuses viibinud kaks päeva, mis arvutatakse kandmata karistusest maha.

Merike loodab, et «Kuuuurija» ja televaatajate abiga leitakse Keith üles ning ta läheb viimaks oma karistust kandma. Igasugune info Keithi tegemiste kohta on kasulik.

«Kui keegi näeb teda, siis palun teatage politseisse. See inimene peab oma karistust kandma, et ma saaksin ise hakata rahulikumalt elama,» palus pisarais Merike.

Keith tunnistas oma süüd, kuid ei ole tänaseni karistust kandnud.
Keith tunnistas oma süüd, kuid ei ole tänaseni karistust kandnud. Foto: Kuvatõmmis saatest
Märksõnad
Tagasi üles