R, 30.09.2022

Hollywood kihab: äsja esilinastunud filmi varjutab kaadritagune afäär ja režissööri tüli linateose staariga

Getter Trumsi
, Tegevtoimetaja
Hollywood kihab: äsja esilinastunud filmi varjutab kaadritagune afäär ja režissööri tüli linateose staariga
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Näitleja ja režissöör Olivia Wilde on oma filmi «Ära muretse, kullake» staari Florence Pugh'ga tülis. Filmis kehastab meespeaosa Wilde'i kallim Harry Styles, kuid kas nende suhe on karile jooksnud?
Näitleja ja režissöör Olivia Wilde on oma filmi «Ära muretse, kullake» staari Florence Pugh'ga tülis. Filmis kehastab meespeaosa Wilde'i kallim Harry Styles, kuid kas nende suhe on karile jooksnud? Foto: AP/Scanpix/Capital Pictures/Scanpix/Elu24 kollaaž

USA näitlejanna ja režissööri Olivia Wilde'i teine mängufilm «Ära muretse, kullake» («Don't Worry Darling») pole veel kinoekraanidele jõudnudki, kuid seda ümbritsev draama on kõmu- ja ühismeedia vallutanud. Veneetsia filmifestivalil esilinastunud linateose kaadritaguses on armukolmnurk, võimalik sülitamise intsident ja terav tüli Wilde'i ja peaosatäitja Florence Pugh' vahel.

2019. aastal režissööridebüüdi teinud näitleja Olivia Wilde'i jaoks on viimane aasta olnud üpris tormiline. Tema värske film «Ära muretse, kullake» esilinastus 5. septembril Veneetsia filmifestivalil, kuid linateose asemel on tähelepanu saanud hoopis Wilde'i eraelu.

Mitu kuud kestnud saaga sai alguse juba enne, kui filmi võtteperiood lõppes. Katalüsaatoriks oli Wilde'i armusuhe oma filmi staariga, kelle pärast ta jättis maha enda kihlatu.

Märksõnad
Tagasi üles