R, 31.03.2023

«Terevisioon» alustab värsket hooaega tehniliste muudatuste ja uue saatejuhiga

Elu24
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
«Terevisioon» naasis juba 29. augustil.
«Terevisioon» naasis juba 29. augustil. Foto: Ken Mürk / ERR

Argihommikute ärataja «Terevisioon» alustab peagi värske hooajaga. Sel sügisel tervitavad televaatajaid Liisu Lass, Katrin Viirpalu, Reimo Sildvee ja uue saatejuhina äratab vaatajaid Juhan Kilumets.

Saabuval nädalal on taas võimalik hommikuid alustada ETV «Terevisiooni» seltsis. Argihommikute ärajata naaseb ekraanile juba esmaspäeval, 29. augustil.

«Lubame vaatajale ka sel hooajal pakkuda maailma parimat eestikeelset hommikuprogrammi,» ütles «Terevisiooni» vastutav toimetaja Reimo Sildvee hooaja eel. «Jälgime, mis meie ümber toimub. Algamas on ju kooliaasta, jätkuvalt kestab Venemaa sõda Ukraina vastu ja aina olulisemaks muutuvad looduse- ja keskkonnaküsimused. Kõik need teemad on meil kohe avasaates ka sees.»

Värske «Terevisiooni» hooaja löövad käima Juhan Kilumets ja Katrin Viirpalu.
Värske «Terevisiooni» hooaja löövad käima Juhan Kilumets ja Katrin Viirpalu. Foto: Ken Mürk / ERR

Peagi algav «Terevisiooni» hooaeg toob vaatajate ette ka uue saatejuhi Juhan Kilumetsa, kes lükkab avasaate ja hooaja käima koos Katrin Viirpaluga. «Mõnus ootusärevus on sees,» tõdes Kilumets, kes on hommikuprogrammi stuudios käinud külalisena, ent saatejuhina saab ta nüüd esimest korda kätt proovida.

«Tiim on väga äge, tunnen end nendega väga koduselt. Ka atmosfäär on stuudios suurepärane. Loodan, et see diivan saab mulle ruttu koduseks ka saatejuhina.»

«Terevisiooni» meeskond.
«Terevisiooni» meeskond. Foto: Ken Mürk / ERR

Kilumetsa koha hommiku esimestes teleuudistes võtab üle Ott Nool, uudistelugejana jätkab samuti Veronika Uibo.

Lisaks meeskonnale on uuenenud hommikuprogrammi tehnoloogiline pool. «Terevisiooni» stuudio on nüüdsest varustatud robotkaameratega ja kasutusele võetakse täiesti uued tehnoloogilised ja tarkvaralised lahendused. Ettevalmistused uuendusteks on kestnud läbi suve ja esmaspäeva saade jõuabki otse-eetrisse juba uuel moel.

Eesootaval hooajal läheb «Terevisioon» ka stuudiost välja ja juba 2. septembril tervitatakse vaatajaid Tartust Ahhaa keskusesest, kus keskendutakse kooliaasta algusele sobivalt hariduse ja teadmiste omandamise teemadele.

Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Märksõnad
Tagasi üles