T, 6.12.2022

VANAD HEAD JA UUED HUVITAVAD ⟩ Millega üllatab Kanal 2 sügisprogramm?

Elu24
Millega üllatab Kanal 2 sügisprogramm?
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Kanal 2 sügishooaeg alustab 29. augustil.
Kanal 2 sügishooaeg alustab 29. augustil. Foto: Ardo Kaljuvee / Konstantin Sednev / Kertin Vasser / Karmo Ruusmaa / Elu24 kollaž

Eesti vaadatuim erakanal Kanal 2 jätkab ka sel sügisel põhimõtet pakkuda oma vaatajatele mitmekesist ja kvaliteetset programmi, milles kesksel kohal on kodumaised saated.

Kanal 2 sügishooaeg alustab esmaspäeval, 29. augustil, kui uudistemagasin «Reporter» taas stuudiosse kolib. Olulisemad ja mahlakamad uudised toovad vaatajateni alati soliidsed saatejuhid Olaf Suuder, Jaanus Koort, Tõnis Sarap ja Simon Suviste.

29. augustil naaseb puhkuselt ka armastatud argiõhtune meelelahutussaade «Õhtu!». Eesti ägedaimal saatejuhtide triol Piretil, Jüril ja Robil on rõõmusõnumeid kõikidele vanadele ja uutele «Reede ÕHTU!» vaatajatele, sest sel hooajal on mänguline «Reede ÕHTU!» pikem ja veelgi lõbusam.

«Õhtu!» saatejuhid Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov.
«Õhtu!» saatejuhid Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov. Foto: Kertin Vasser

Esimestes saadetes panevad end heategevuse nimel proovile tuntud Eesti paarid. Teiste seas astuvad omavahel vastamisi Birgit ja Indrek Sarrap ning Anna ja Allar Levandi. Kui «Õhtu!» on eetris esmaspäevast neljapäevani kell 21, siis «Reede ÕHTU!» teeb nädalavahetuse otsa lahti juba kell 20.30.

Uued tulijad

Vanade lemmikute kõrval on Kanal 2 programmis sel sügisel ka mitmeid uusi eredaid tulijaid. Neist esimene üllataja stardib juba laupäeval, 3. septembril. «Öökülaline» on Eesti teleauhindadel parimaks intervjueerijaks kandideeriva Mart Normeti uus persoonisaade, kus ta läheb põnevatele inimestele külla kaheks päevaks ja üheks ööks. Nii kolib Normet sel sügisel sisse näiteks Nublu, Urmas Sõõrumaa, Lenna, aga ka Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku peapiiskop Urmas Viilma juurde. Esimeses saates saame lähedasemaks armastatud näitleja Mait Malmsteniga, kes sel sügisel ka oma 50. juubelit tähistab.

«Öökülaline» Mart Normet.
«Öökülaline» Mart Normet. Foto: Karmo Ruusmaa.

Uue üllatajana jõuab septembris Kanal 2 ekraanile ka iganädalane kirev telemagasin, kus kõike seda, mis siin maailmas on huvitavat, intrigeerivat, ootamatut, ärevat, tõsiseltvõetavat või segadusttekitavat, jahivad ajakirjandusliku kirega väga laia spektriga teletegijad.

Uues saates asuvad erinevaid teemasid kajastama ajakirjandusliku eriväelase koolitusega Kuku raadio peatoimetaja Madis Kimmel, maailmatuultes karastunud avara silmaringiga kosmopoliit Neeme Raud, kompromissitult karm ja õrn ning alati elutervelt uudishimulik Eeva Esse, tundmatuski kohas julgelt ellu hüppav endine Postimehe ajakirjanik Sander Punamäe ning alati objektiivne ja tasakaalukas Elo Mõttus-Leppik, kes intervjuudes ei anna armu isegi oma poliitikutest sõpradele.

Hea huumor

Oluliste teemakäsitluste kõrval ei unusta Kanal 2 ka head huumorit. Kanal 2 ja Apollo TV-ga koostöös jõuab ekraanile produtsent Ergo Kulla uus komöödiasari «Naised vormis», kus peategelasteks kaks naispolitseinikku, keda kehastavad armastatud telenäod Grete Kuld ja Kristel Aaslaid.

Ergo Kulla uus komöödiasari «Naised vormis», kus peategelasi kehastavad Grete Kuld ja Kristel Aaslaid.
Ergo Kulla uus komöödiasari «Naised vormis», kus peategelasi kehastavad Grete Kuld ja Kristel Aaslaid. Foto: Taavi Sepp

Täiesti vastandlikud naised on sunnitud koos töötama ja väga erinevaid juhtumeid lahendama. Politseinikutööd ülimalt tõsiselt võttev Kadri (Kristel Aaslaid) ja oma hea välimuse ning naiselike võludega osavalt manipuleeriv Doris (Grete kuld) tahavad üksteisele tõestada, et just nende meetodid aitavad meeste maailmas kõige paremini karjääri teha. Uues komöödiasarjas teevad kaasa veel ka Peeter Oja, Ott Lepland, Veiko Porkanen, Simo Andre Kadastu jpt. Uus komöödiasari vallutab Kanal 2 vaatajate südamed juba oktoobris.

Keili Sükijainen üllatab uue saatega

Saatejuht Keili Sükijainen üllatab sel hooajal aga täiesti uue saatesarjaga «Kodud rahaks», mis tuleb hoogsalt kõige kavalamate sisekujundustrikkidega ja teeb ajale jalgu jäänud üüripesadest kodud, mille eest korteri uuel elanikul oleks lausa rõõm õiglast hinda maksta.

Korteriomanikele tõttavad appi sisekujunduse fänn, saatejuht Keili Sükijainen, ja Eesti sotsiaalmeedia kõige energilisem sisustusentusiast, @homeinestonia Merlin Miido. Aega on kaks nädalat ja eelarves 1000 eurot, et teha ilmetust korterist paik, mida üürnik juba esimesest silmapilgust ihkaks oma koduks nimetada. Lõbus kujundusseiklus motiveerib iga kahtlevat koduomanikku – lihtsad nipid võivad sisekujunduses luua imesid ja pole vaja muud kui pealehakkamist! Seda juba kolmapäevast, 7. septembrist.

Pettuma ei pea ka «Südamesoovi» fännid, sest uus hooaeg koos Keili Sükijaineniga alustab neljapäeval, 29. septembril kell 20. Ka sel hooajal jagavad meiega lugusid kangelased, kes vaatamata raskustele pingutavad edasi. «Südamesoovi» kolmas hooaeg on täis keerulisi lugusid ning õnnestumisi, mis muudavad tervet elu ja inspireerivad teisi.

Uued paljastused ja reis ümber planeedi

Uusi paljastusi lubab ka verivärske «Kuuuurija» hooaeg, mis suvepuhkuselt naasnuna üllatab uurimiste ja intervjuudega, millesarnaseid jõuab Eesti tele-ekraanidele harva. Kartmatu Katrin Lust ja «Kuuuurija» on vaatajatega juba esmaspäeval, 5. septembril kell 20.

Auhinnatud saatejuht Roald Johannson seikleb aga endiselt mööda laia ilma saatega «Roaldi retked», tuues vaatajani inspireerivate ja ägedate elusaatusega eestlaste lood üle terve planeedi. Roaldi teele jäävad sel korral troopilised paradiisisaared Jamaica ja Bali, maailma puhkusepealinnad Miami ja Bangkok, aga ka Sitsiilia, New York, Chiang Mai ning Hiiumaa.

Roald portreteerib globaalselt edukaid Eesti tantsijaid, elukunstnikke, sportlasi, kaunitare, ärimehi, rändureid, superjahtide kapteneid ning paljusid teisi meie kaugeid kaasmaalasi. «Roaldi retkede» ahjusoe hooaeg jõuab vaatajateni juba 10. septembril ning on eetris uuel ajal, laupäeviti kell 20.30.

Televaatajate poolt palavalt armastatud saatejuht Peeter Võsa jätkab saates «Võsavinkel» Eesti elu põnevamate nähtuste ja tegusamate inimeste avastamist. Seda kõike Võsale omases mahlakas ja sõnaosavas ning ootamatutest situatsioonidest pakatavas võtmes. «Võsavinkeli» uus hooaeg stardib reedel, 2. septembril kell 20.

Loomulikult jätkuvad ka eestlaste lemmikmälumäng «Kuldvillak», mänguline keskkonnasaade «Jälg» ning Eesti vanim politseisaade «Krimi».

Toitu ja armastust

Rõõmsameelne saatejuht Robert Rool aitab peresidemeid tugevdada kogupere kokandusliku võistluse «Minu emps on kõvem kokk kui sinu ema» värskes hooajas. Potid pannakse hauduma ja pannid särisema juba oktoobris, ikka laupäeviti kell 19.30.

Menuka suhtesaate «Armastuse malev» uut hooaega juhib Eesti seksikaima naise tiitlit kandev lauljatar Grete Paia. Seekord on saates osaleval üheksal vallalisel noorel vaja taastada vana saunahoone. Taas kord pannakse proovile Tammsaare tuntud ütlus «Tee tööd ja näe vaeva, siis tuleb ka armastus!». Kui töö saab tehtud hästi ja ka armastus leitakse, on ühel finaali pääsenud paarist võimalus võita 10 000 eurot. Eelmisel hooajal vaatajate südamed võitnud reality uus hooaeg alustab oktoobris.

Kevadel esimest korda Eesti televaatajad pahviks löönud ja aasta parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud «Ma näen su häält» pakub tippklassi meelelahutust ka sügisel. Põnevuse lisamiseks saab meeliköitvas telemängus näha uusi ja lõbusaid ülesandeid, mis rikastavad saadet veelgi.

Täiendust saab ka nõunike kogu, kuhu kuuluvad endiselt meelelahutaja Grete Kuld, humorist ja melomaan Mart Juur, Tallinna Linnateatri näitleja Evelin Võigemast, populaarne juutuuber ja muusik Andrei Zevakin, räpipundi 5 MIINUST liige Estoni Kohver ning uue püsinõunikuna ka komöödianäitleja Tõnis Niinemets. Saadet juhib võrratu Piret Laos. «Ma näen su häält» alustab septembris ja on eetris ikka pühapäeviti kell 20.05.

Et kõik sügisuudised korraga teada saada, tasub vaadata pühapäeval, 4. septembril kell 19.30 erisaadet «Kanal 2 uus hooaeg», kus poole tunni jooksul antakse ülevaade kõigest, millega Kanal 2 sel sügisel oma vaatajaid rõõmustab.

Märksõnad
Tagasi üles