N, 28.09.2023

OLED NENDE SEAS? ⟩ Need 3 sodiaagimärki on kõige andestavamad

Margit Korbe
, astroloog
Facebook
Comments
Foto: Shutterstock

Tõelise andestamise kogemus on kõikidele ühtmoodi tervendav ning vajalik, kuid mõned inimesed oskavad seda loomulikult paremini kui teised. Need 3 sodiaagimärki võivad selles osas teistele midagi väga olulist õpetada. Kas Sina kuulud ka nende hulka?

Selleks, et elu voolaks ja suhted toimiksid hästi, on oluline õppida ära andestamise kunst. Oskus andestada tõstab inimese probleemidest kõrgemale ning aitab säilitada sisemist puhtust. Samuti annab andestamine partneritele võimaluse oma vigu parandada ja endas paremaid külgi arendada. Loomulikult ei tohiks andestamine toimuda iseenda heaolu, tervise ja meelerahu arvelt. Ent andestamine, mis tuleb südamest küpse otsusena, on kulda väärt. See on tervendav nii endale, kui ka lähedastele.

Sodiaagiringis on mõned tähemärgid teistele selles kunstis eeskujuks. Just nemad mõistavad andestamise sügavamat vajalikkust ja tähendust ning oskavad seda ka graatsiliselt teostada. Tõeline andestamine tähendab, et vanu vigu enam meelde ei tuletata ning suhtlemine toimub empaatilisemalt tasandilt. Järgmised kolm sodiaagimärki on ühed selle ala meistrid.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles